هدر موبایل
1399/03/10 09:44:17
سرویس بین الملل
با صدور پیامی به مناسبت انتخاب دکتر قالیباف به ریاست مجلس شورای اسلامی:

رییس مجلس سنای  پاکستان، دکتر قالیباف را دوست دیرین ملت خود خواند

رییس مجلس سنای  پاکستان در پیامی، انتخاب دکتر محمد باقر قالیباف به ریاست مجلس شورای اسلامی ایران را تبریک گفت.
رییس مجلس سنای  پاکستان، دکتر قالیباف را دوست دیرین ملت خود خواند رییس مجلس سنای  پاکستان در پیامی، انتخاب دکتر محمد باقر قالیباف به ریاست مجلس شورای اسلامی ایران را تبریک گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/202005103288859670.jpg رییس,مجلس,سنای, پاکستان،,دکتر,قالیباف,را,دوست,دیرین,ملت,خود,خواند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، «محمد صادق سنجرانی»  رییس مجلس سنای پاکستان روز جمعه با صدور بیانیه ای  از « دکتر محمدباقر قالیباف» به عنوان دوست دیرینه ملت پاکستان یاد کرد و انتخاب وی با رای بالا و قاطع نمایندگان ملت ایران به ریاست مجلس شورای اسلامی ایران  را تبریک گفت.

 در بیانیه محمد صادق سنجرانی،  ریاست مجلس سنای پاکستان از فعالیت های ارزنده  و تجارب گرانقدر دکتر  قالیباف در مناصب پیشین تجلیل و  برای وی آرزوی موفقیت شده است. 

رییس مجلس سنای پاکستان  در پیام خود افزود: رییس جدید مجلس  شورای اسلامی، دوست دیرینه پاکستان بوده و از محبوبیت بالایی نزد ملت ایران برخوردار است و   ما آقای دکتر  قالیباف را دوست نزدیک خود می‌دانیم. 

رئیس مجلس سنای پاکستان همچنین  با تاکید بر گسترش بیش از پیش روابط این کشور با جمهوری اسلامی ایران برای تعمیق  صلح، ثبات و رفاه در منطقه ابراز امیدواری کرد که روابط برادرانه و نزدیک دو کشور در دوران ریاست قالیباف در مجلس  شورای اسلامی  بیش از گذشته تحکیم و توسعه خواهد یافت. 

وی با اشاره به اهمیت همدلی و همکاری  روسای مجالس دو کشور ،  خواستار توسعه مناسبات پارلمانی و تقویت تعاملات  منطقه‌ای و جهانی برای مبارزه با  شیوع ویروس کرونا شد و گفت: پاکستان بر ضرورت تقویت همکاری‌های دوجانبه با جمهوری اسلامی ایران تاکید دارد./

پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet