هدر موبایل
1399/03/10 10:37:48
سرویس فرهنگی
فلاحی با اشاره به برگزاری امتحانات نهایی:

فاصله‌‎گذاری اجتماعی در برخی مدارس رعایت نمی‌شود

منتخب مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فاصله گذاری اجتماعی در برگزاری امتحانات نهایی رعایت نمی‌شود، گفت: سلامت دانش آموزان، دانشجویان، معلمان و اساتید در شرایط شیوع ویروس کرونا، مهم‌‎ترین موضوعی است که در اولویت رسیدگی کمیسیون آموزش مجلس یازدهم قرار خواهد داشت.
فاصله‌‎گذاری اجتماعی در برخی مدارس رعایت نمی‌شود منتخب مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فاصله گذاری اجتماعی در برگزاری امتحانات نهایی رعایت نمی‌شود، گفت: سلامت دانش آموزان، دانشجویان، معلمان و اساتید در شرایط شیوع ویروس کرونا، مهم‌‎ترین موضوعی است که در اولویت رسیدگی کمیسیون آموزش مجلس یازدهم قرار خواهد داشت. https://cdn.icana.ir/d/019/201909105157253156.jpg فاصله‌‎گذاری,اجتماعی,در,برخی,مدارس,رعایت,نمی‌شود Icana

احمدحسین فلاحی در گفت‌وگو با  خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت با اشاره به برگزاری امتحانات نهایی در سراسر کشور، نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی در حین برگزاری آزمون‌ها در مدارس و دانشگاه‌ها تأکید و اظهار کرد: با وجود رعایت دقیق برخی دانشگاه‌ها مانند دانشگاه پیام نور و دانشگاه فرهنگیان، اما امتحانات نهایی در برخی از مدارس بدون رعایت فاصله گذاری اجتماعی برگزار می‌شود.

منتخب مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با یادآوری اینکه وزارت آموزش و پرورش با غیر حضوری برخی امتحانات فضای کافی برای رعایت و الزام فاصله‌گذاری اجتماعی را دارد، افزود: عدم رعایت این مهم بسیاری از خانواده‌ها را دچار نگرانی کرده است.

وی ادامه داد: وزارت آموزش و پرورش باید پروتکلی مشخص برای برگزاری آزمون‌های نهایی داشته باشد تا سلامت دانش آموزان و خانواده آن‌ها به مخاطره نیفتد.

فلاحی اضافه کرد: قطعا موضوع سلامت دانش آموزان، دانشجویان، معلمان، اساتید دانشگاهی و کادر آموزشی یکی از موضوعاتی است که در اولویت کاری کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس یازدهم قرار خواهد داشت.

این منتخب ملت در مجلس یازدهم، بر تقویت زیرساخت‌های شبکه‌‌های‎ مجازی به منظور برگزاری آزمون از این طریق تأکید کرد و یادآور شد: با وجود تبلیغات گسترده آموزش و پرورش اما در حال حاضر حتی در شهر تهران نیز شاهد عدم دسترسی بسیاری از دانش آموزان به شبکه شاد هستیم که این مسئله باید با همکاری وزارت ارتباطات در دستور کار دولت باشد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet