هدر موبایل
1399/03/10 10:34:23
سرویس سیاسی
میرتاج الدینی:

مجلس در امر سیاستگذاری های داخلی و خارجی پیشتاز باشد

نماینده مردم تبریز، آذر شهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: عزتمندی مجلس امری مهم است و در امر سیاستگذاری های داخلی و خارجی نظام باید پیشتاز باشد.
مجلس در امر سیاستگذاری های داخلی و خارجی پیشتاز باشد نماینده مردم تبریز، آذر شهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: عزتمندی مجلس امری مهم است و در امر سیاستگذاری های داخلی و خارجی نظام باید پیشتاز باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/44973.jpg مجلس,در,امر سیاستگذاری,های,داخلی,و,خارجی,پیشتاز,باشد Icana

سید محمد رضا میر تاج الدینی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به انقلابی و مردمی بودن مجلس یازدهم گفت:حرکت های انقلابی و مردمی یک گفتمان است که این گفتمان عناصر تشکیل دهنده ویژه خود را دارد.

وی ادامه داد: در گفتمان انقلابی توجه به نیاز های مردم،حرکات جهادی در راستای حل مشکلات مردم از جمله مولفه های مهم است  و در حوادثی که در گذشته رخ داده مانند سیل،زلزله و کرونا  با حرکت های جهادی نیرو های انقلاب نشان دادند در کنار مردم هستند.

نماینده مردم تبریز،اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: مجلس یازدهم همیشه باید در کنار مردم باشد و هرکجا لازم است به منظور حل مشکلات حضور یابد.    

وی افزود:عزتمندی مجلس امری مهم است و در امر سیاست گذاری های داخلی و خارجی نظام باید پیشتاز باشد همچنین برای مقابله با تحریم مجلس به صورت برنامه ریزی شده عمل کند.

میرتاج الدینی بیان کرد: از مدیران دستگاه هایی که در صف مقدم مقابله با تحریم ها هستند باید حمایت شود و اگر کسی در این حوزه سستی بکند مجلس با نظارت تاثیر گذار خود برخورد کند .

وی خاطرنشان کرد: مجلس انقلابی در زمینه تحریم ها باید دو کار را انجام دهد اول ریل گذاری درست برای عبور از تحریم ها دوم نظارت موثر که مجریان قوی در این عرصه وارد شوند و کار حمایت و پشتیبانی را  انجام دهند./

پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet