هدر موبایل
1399/03/10 10:33:40
سرویس سیاسی
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع به دکتر قالیباف تبریک گفت

ابراز امیدواری برای ساماندهی امور حوزه فرهنگ و اقتصاد از سوی قانونگذاران یازدهم

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع در پیامی انتخاب دکتر محمد باقر قالیباف به عنوان رئیس جدید مجلس شورای اسلامی را تبریک گفت.
ابراز امیدواری برای ساماندهی امور حوزه فرهنگ و اقتصاد از سوی قانونگذاران یازدهم رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع در پیامی انتخاب دکتر محمد باقر قالیباف به عنوان رئیس جدید مجلس شورای اسلامی را تبریک گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201704109739000243.jpg ابراز,امیدواری,برای,ساماندهی,امور,حوزه,فرهنگ,و,اقتصاد,از,سوی,قانونگذاران,یازدهم Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،  رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع در پیامی انتخاب دکتر محمد باقر قالیباف به عنوان رئیس جدید مجلس شورای اسلامی را تبریک گفت.

متن پیام حجت‌ الاسلام و المسلمین آقاجانپور به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
برادر گرامی جناب آقای دکتر محمد باقر قالیباف
 ریاست محترم مجلس شورای اسلامی
سلام علیکم

با سلام و تحیت انتخاب شایسته جنابعالی به عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی که با رای اکثریت قاطع نمایندگان ملت انجام پذیرفت را تبریک و تهنیت می گویم.

این مسئولیت و امانت بسیار مهمی است که بر دوش شما نهاده شده است. مسئولیت و امانتی که حضرتعالی و نمایندگان محترم  مجلس شورای اسلامی در برابر قرآن مجید به خدای متعال سوگند یاد کرده اید که پاسدار حریم اسلام و نگهبان دستاوردهای انقلاب اسلامی ملت ایران و جمهوری اسلامی باشید و در انجام وظائف وکالت، امانت و تقوا را رعایت نمایید

انتظار همگان بر آن است که حضرتعالی با تجربیات ارزنده ای که از دوران دفاع مقدس و مدیریت های اجتماعی دارید بتوانید با رویکرد جهادی و انقلابی نسبت به ساماندهی امور کشور، بویژه در حوزه فرهنگ و اقتصاد، رفع دغدغه های اقتصادی مردم، و رسیدگی به معیشت طبقه ضعیف بعنوان مهمترین ضرورت کشور گام های جدی در حوزه قانونگذاری بردارید. این جانب برای موفقیت جنابعالی و همکارانتان  در این سنگر مهم خدمتی و در ادای این امانت دعا می نمایم.
 
سید ضیاء الدین آقاجانپور
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet