هدر موبایل
1399/03/10 15:36:33
سرویس اقتصادی
محمودی:

خودروسازان از ثبت نام سوداگران در طرح‌های پیش فروش خودرو جلوگیری کنند

منتخب مردم شهررضا در مجلس یازدهم می گوید از آنجایی که سوداگران تلاش خود را برای نابسامانی بازار خودرو به کار می برند، خودروسازان باید با برنامه ریزی دقیق از ثبت نام آنها در طرح‌های پیش فروش، جلوگیری کنند.
خودروسازان از ثبت نام سوداگران در طرح‌های پیش فروش خودرو جلوگیری کنند منتخب مردم شهررضا در مجلس یازدهم می گوید از آنجایی که سوداگران تلاش خود را برای نابسامانی بازار خودرو به کار می برند، خودروسازان باید با برنامه ریزی دقیق از ثبت نام آنها در طرح‌های پیش فروش، جلوگیری کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/201902105678478000.jpg خودروسازان,از,ثبت,نام,سوداگران,در,طرح‌های,پیش,فروش,خودرو,جلوگیری,کنند Icana

سمیه محمودی منتخب مردم شهررضا در مجلس یازدهم در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  با اشاره به ضرورت اصلاح مکانیسم پیش فروش خودرو، گفت: از آنجایی که دلالان، بازی گردان بازار خودرو هستند، وزارت صنعت، معدن و تجارت و خودروسازان باید تمام تلاش خود را برای جلوگیری از ثبت نام سوداگران در طرح‌های پیش فروش به کار برند تا از خلق سلطان خودروی جدید جلوگیری شود.

منتخب مردم شهررضا در مجلس یازدهم افزود: در صورتی که طرح های پیش فروش خودرو با برنامه ریزی دقیق و با نظارت درست اجرایی نشود، نه تنها بازار خودرو ساماندهی نخواهد شد بلکه روز به روز بر نابسامانی آن افزوده می شود.

وی با بیان اینکه درستی ادعای خودروسازان مبنی بر اینکه با تغییر مکانیسم پیش فروش، خودرو به دست مصرف کننده اصلی می رسد، در طول زمان مشخص خواهد شد، اظهار کرد: از آنجایی که دولت در خودروسازان سهامدار است و اداره این شرکت ها را برعهده دارد، باید به صورت ویژه به وضعیت صنعت خودروسازای ورود کرده و با متخلفان برخورد کند.

محمودی با بیان اینکه اجرای موفق هر برنامه‌ توسط خودروسازان در گرو پشتوانه اجرایی آن است، اضافه کرد: شرکت های خودروسازی باید از یک سو به دنبال تولید خودروی باکیفیت بوده و از سوی دیگر با افزایش تیراژ تولید، نیاز بازار را تامین کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet