هدر موبایل
1399/03/10 13:39:58
سرویس سیاسی
آقا تهرانی:

مهمترین اولویت مجلس یازدهم تحقق جهش تولید است

منتخب مردم تهران،ری،شمیرانات،پردیس و اسلام شهر در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: یکی از مهمترین اولویت های مجلس، تحقق جهش اقتصادی و تولید است که از سوی مقام معظم رهبری  مطرح شده است.
مهمترین اولویت مجلس یازدهم تحقق جهش تولید است منتخب مردم تهران،ری،شمیرانات،پردیس و اسلام شهر در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: یکی از مهمترین اولویت های مجلس، تحقق جهش اقتصادی و تولید است که از سوی مقام معظم رهبری  مطرح شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/202005101797047054.jpg مهمترین,اولویت,مجلس,یازدهم,تحقق,جهش,تولید,است Icana

مرتضی آقاتهرانی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،در تشریح اولویت های مجلس یازدهم گفت: اگر مجلس به راستی انقلابی است باید انقلابی عمل کند و اگر بر این باوریم که دشمنان  جنگ اقتصادی و فرهنگی علیه کشورمان به راه انداختند همه نمایندگان باید وارد میدان شوند.

وی ادامه داد: نمایندگان درباره 12 اولویت با یکدیگر بحث کردند و با آغاز به کار کمیسیون ها هر کدام یکی از اولیت های مشخص شده را پیگیری خواهد کرد.

منتخب مردم تهران، ری،شمیرانات، پردیس و اسلام شهر در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: یکی از مهمترین اولویت ها تحقق جهش اقتصادی و تولید است که از سوی مقام معظم رهبری  مطرح شده است.

وی افزود:در راستای جهش تولید دو اقدام باید صورت بگیرد مهمترین آن قانون گذاری درست در این زمینه است و تنقیح قوانین باید صورت بگیرد.

آقا تهرانی بیان کرد: نکته بعد نظارت مجلس است که باید به طور مستمر پیگیری شود./

پایان پیام

 

  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet