خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/03/10 14:20:43
سرویس حوزه ریاست
در پیام تبریک امینی به دکتر قالیباف مطرح شد

اعلام آمادگی کانون وکلای دادگستری برای همکاری تقنینی با مجلس یازدهم

رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز در پیامی به رئیس مجلس شورای اسلامی، انتخاب هیات رئیسه مجلس دوره یازدهم را تبریک گفت.
اعلام آمادگی کانون وکلای دادگستری برای همکاری تقنینی با مجلس یازدهم رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز در پیامی به رئیس مجلس شورای اسلامی، انتخاب هیات رئیسه مجلس دوره یازدهم را تبریک گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/202005108921104102.jpg اعلام,آمادگی,کانون,وکلای,دادگستری,برای,همکاری,تقنینی,با,مجلس,یازدهم Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، عیسی امینی رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز در پیامی به رئیس مجلس شورای اسلامی، انتخاب هیات رئیسه مجلس دوره یازدهم را تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:


جناب آقای دکتر محمدباقر قالیباف
رئیس محترم مجلس شورای اسلامی

با سلام

انتخاب جناب‌عالی به‌عنوانِ رئیس مجلس شورای اسلامی با رأی قاطع نمایندگان محترم مجلس و همچنین انتخاب سایر اعضای محترم هیأت‌رئیسه را به نمایندگی از هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز شادباش عرض نموده و موفقیت حضرتعالی را در تحقق وظیفه سترگ و رسالت بزرگی که بردوش گرفته اید از درگاه خداوند متعال آرزومندیم.

کانون‌های وکلای دادگستری کشور همواره با اتکا بر استقلال نهاد وکالت و پایبندی بر شرافت شغلی خود، در پی تضمین حقوق شهروندان و کسب موفقیت های ایران عزیز در مجامع حقوقی و مراجع قضایی بین المللی بوده‌اند. امیدوارم که با حضور آن جناب و هیأت‌رئیسه محترم مجلس یازدهم شاهد وضع قوانینی مترقی در راستای توسعه کشور، تضمین حق دفاع مردم و تقویت استقلال کانون وکلا باشیم.

کانون وکلای دادگستری مرکز آمادگی خود را جهت همکاری در اجرای وظایف قانونی مجلس از جمله تهیه طرح‌های قانونی اثرگذار، ارائه نظریات کارشناسی و مشاوره به هیأت ‌رئیسه و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی را اعلام می‌ کند.

عیسی امینی
رئیس کانون وکلای دادگستری مرکز/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet