هدر موبایل
1399/03/10 12:24:30
سرویس حوزه ریاست
در پیام تبریک سرلشکر صفوی به دکتر قالیباف تصریح شد

تلاش برای افزایش شاخص تولید ناخالص ملی، انتظار فرهیختگان و مردم از مجلس انقلابی

دستیار و مشاور عالی فرماندهی کل قوا طی پیامی انتخاب دکتر قالیباف بعنوان رئیس مجلس شورای اسلامی را تبریک گفت.
تلاش برای افزایش شاخص تولید ناخالص ملی، انتظار فرهیختگان و مردم از مجلس انقلابی دستیار و مشاور عالی فرماندهی کل قوا طی پیامی انتخاب دکتر قالیباف بعنوان رئیس مجلس شورای اسلامی را تبریک گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/201710108849755384.jpg تلاش,برای,افزایش,شاخص,تولید,ناخالص,ملی،,انتظار,فرهیختگان,و,مردم,از,مجلس,انقلابی Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سرلشکر سید یحیی صفوی دستیار و مشاور عالی فرماندهی کل قوا طی پیامی انتخاب دکتر قالیباف بعنوان رئیس مجلس شورای اسلامی را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر می باشد:

بسم الله الرحمن الرحیم

جناب آقای دکتر محمد باقر قالیباف رییس محترم مجلس شورای اسلامی

سلام علیکم ؛

رای اکثریت مجلس شورای اسلامی در انتخاب جناب عالی به عنوان «رییس مجلس شورای اسلامی» را صمیمانه تبریک عرض می کنم.

عملکرد درخشان جنابعالی در دفاع از انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و پس از آن در سطوح مختلف مدیریتی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، مدیریت شهرداری تهران و شاخصه های مدیریتی و فردی جنابعالی همچون مدیریت انقلابی و جهادی در کنار ولایتمداری وتوجه به قشر محروم و مستضعف توام با ایجاد تحول چشمگیر در امور مختلف نوید بخش شکل گیری مجلسی تحولگرا و کارآمد است، بویژه آنکه درشرایط فعلی کشور بیش از هر چیزی حرکت انقلابی و تاثیر گذار در کنار حفظ وحدت و همگرایی درونی نیاز کشور است.

وضع قوانین و مقررات در جهت حل مشکلات اقتصادی کشور و بهبود معیشت مردم و در نهایت افزایش شاخص تولید ناخالص ملی مورد انتظار فرهیختگان و عموم مردم از مجلس انقلابی است.

توفیق خدمت جنابعالی و سایر نمایندگان محترم را در این سنگر مقدس در سایه توجهات حضرت ولی عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف و در تبعییت از منویات مقام معظم رهبری ، از خداوند متعال خواستارم.

سرلشکر سید یحیی صفوی

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet