آغاز هفته وحدت
1399/03/15 13:44:00
سرویس سیاسی
میرزایی:

سیاست‌های اقتصاد مقاومتی معطل مانده است

نماینده مردم اصفهان در مجلس یازدهم اعتقاد دارد سیاست های اقتصاد مقاومتی معطل مانده و باید در مجلس کنونی به تحقق آن اهتمام ورزیده شود.
سیاست‌های اقتصاد مقاومتی معطل مانده است نماینده مردم اصفهان در مجلس یازدهم اعتقاد دارد سیاست های اقتصاد مقاومتی معطل مانده و باید در مجلس کنونی به تحقق آن اهتمام ورزیده شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202005106838545082.jpg سیاست‌های,اقتصاد,مقاومتی,معطل,مانده,است Icana

حسین میرزایی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت با اشاره به تاکید رهبر انقلاب در خصوص اولویت های کاری مجلس شورای اسلامی، گفت: حضرت آقا تاکید زیادی بر در راس امور بودن قوه مقننه دارند زیرا اگر چنین موضوعی محقق شود، دغدغه های اقتصادی و فرهنگی برطرف می شود.

نماینده مردم اصفهان در مجلس یازدهم تصریح کرد: در واقع اگر مجلس در راس امور نباشد، نمی تواند ریل گذاری صحیحی برای دستگاه های اجرایی انجام دهد.

میرزایی در این راستا، افزود: بدون تردید طبق رهنمودهای رهبر انقلاب، قوه مقننه نقطه‌ی امید مردم و نقطه‌ی اتّکاء مجریان، و به معنی حقیقی، در رأس امور کشور خواهد بود و چنین مجلسی در رساندن کشور به هدفهای والا، سهم بسزا خواهد داشت.

وی با اشاره به اینکه سیاست های اقتصاد مقاومتی هم اکنون معطل مانده است، ادامه داد: امیدواریم مجلس یازدهم بتواند جزئیات سیاست های مذکور درحوزه اقتصاد و معیشت را محقق کند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در واقع باید اذعان کرد سیاست های اقتصاد مقاومتی راهنمای شکوفایی در زمینه های مختلف از جمله اشتغال، تولید، افزایش ارزش پول ملی و غیره است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet