هدر موبایل
1399/03/16 12:13:00
سرویس سیاسی
بانکی پورفرد:

مسائل خانواده و جمعیت در مجلس یازدهم مورد توجه قرار خواهد گرفت / نمایندگان دغدغه فرهنگی دارند

نماینده مردم اصفهان در مجلس یازدهم اعتقاد دارد نمایندگان باید در وضع قوانین مربوط به خانواده و جمعیت اهتمام جدی و بیشتری داشته باشند.
مسائل خانواده و جمعیت در مجلس یازدهم مورد توجه قرار خواهد گرفت / نمایندگان دغدغه فرهنگی دارند نماینده مردم اصفهان در مجلس یازدهم اعتقاد دارد نمایندگان باید در وضع قوانین مربوط به خانواده و جمعیت اهتمام جدی و بیشتری داشته باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/202005107409086657.jpg مسائل,خانواده,و,جمعیت,در,مجلس,یازدهم,مورد,توجه,قرار,خواهد,گرفت,/,نمایندگان,دغدغه,فرهنگی,دارند Icana

امیرحسین بانکی پورفرد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت با اشاره به تاکید رهبر انقلاب در خصوص اولویت های کاری مجلس شورای اسلامی گفت: در گذشته شاهد تشکیل فراکسیون های منطقه ای و قومی برای پیشبرد اهداف منطقه ای بودیم در حالی که طبق توصیه رهبر معظم انقلاب باید دیدگاه ملی داشته باشیم و بتوانیم به صورت کلان مسائل و دغدغه ها را حل کنیم.

نماینده مردم اصفهان در مجلس یازدهم با اشاره به اینکه سیاست های اقتصاد مقاومتی ریل حرکت قوه مقننه در زمینه مختلف خواهد بود، تصریح کرد: در واقع این سیاست ها دارای پشتوانه کارشناسی عمیق است از این رو نمایندگان در وضع قوانین از مفاد آن بهره جدی ببرند.

وی با اشاره به دغدغه های فرهنگی رهبر انقلاب، ادامه داد: مسائلی مانند خانواده، جمعیت و غیره از جمله موضوعات مهمی است که نباید مورد غفلت مجلس یازدهم قرار بگیرد و نیازمند اهتمام جدی بیشتر نسبت به گذشته است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: با توجه به حضور افراد صاحبنظر در حوزه فرهنگ، امیدوارم شاهد تحول فرهنگی در مجلس یازدهم باشیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet