خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/03/11 13:41:19
سرویس سیاسی
دهقانی با اشاره به رهنمودهای رهبر انقلاب:

قانونگذاری صحیح و اجرای درست مقررات، سبب تحول اقتصاد داخلی می‌شود

نماینده مردم ورزقان در مجلس یازدهم گفت: قانونگذاری صحیح و اجرای درست مقررات، زمینه تحول در اقتصاد داخلی را فراهم می کند.
قانونگذاری صحیح و اجرای درست مقررات، سبب تحول اقتصاد داخلی می‌شود نماینده مردم ورزقان در مجلس یازدهم گفت: قانونگذاری صحیح و اجرای درست مقررات، زمینه تحول در اقتصاد داخلی را فراهم می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/202005101452382032.jpg قانونگذاری,صحیح,و,اجرای,درست,مقررات،,سبب,تحول,اقتصاد,داخلی,می‌شود Icana

الهویردی دهقانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت با اشاره به تاکید رهبر انقلاب در خصوص اولویت های کاری مجلس شورای اسلامی، گفت: تامین و بهبود معیشت مردم در شرایط کنونی یکی از مهمترین موضوعاتی است که مسئولان اجرایی خصوصا نمایندگان مجلس به آن توجه جدی و ویژه دارند.

منتخب مردم ورزقان در مجلس یازدهم با تاکید بر اینکه تعامل بین قوا عامل سازنده در بهبود شرایط سخت تحریمی بشمار می رود، تصریح کرد: در واقع همدلی و همراهی میان مسئولان و پرهیز از تفرقه افکنی و اعمال دیدگاه های جناحی در مسائل ملی می تواند سبب فعالیت بیشتر مجلس یازدهم و پیشبرد امور کشور باشد.

وی با اشاره به اینکه در شرایط کنونی نیاز به رهاکردن بودجه سالانه از تاثیر منابع نفتی است که این مهم در پیام رهبر انقلاب خطاب به نمایندگان مشاهده شد، ادامه داد: در واقع باید با قانونگذاری صحیح و همچنین اجرای درست مقررات، زمینه تحول در اقتصاد داخلی را فراهم کنیم.

منتخب مردم ورزقان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: برای عبور از پیچ تاریخی کنونی باید از خام فروشی پرهیز شود و بتوانیم تولید داخلی را شکوفا کنیم تا زمینه ارزآوری بیشتر برای کشور فراهم شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet