هدر موبایل
1399/03/10 19:32:00
سرویس فرهنگی
زاهدی مطرح کرد

ذره‌بین مجلس بر نحوه برگزاری امتحانات نهایی در مدارس

منتخب مردم کرمان و راور در مجلس یازدهم تأکید کرد: سلامت دانش آموزان برای ما در مقطع کنونی مهم‌‎ترین مسئله است و وزارت آموزش و پرورش باید بر اجرای دقیق پروتکل‌ها نظارت داشته باشد.
ذره‌بین مجلس بر نحوه برگزاری امتحانات نهایی در مدارس منتخب مردم کرمان و راور در مجلس یازدهم تأکید کرد: سلامت دانش آموزان برای ما در مقطع کنونی مهم‌‎ترین مسئله است و وزارت آموزش و پرورش باید بر اجرای دقیق پروتکل‌ها نظارت داشته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/201904100707809273.jpg ذره‌بین,مجلس,بر,نحوه,برگزاری,امتحانات,نهایی,در,مدارس Icana

محمدمهدی زاهدی در گفت‌وگو با  خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت با اشاره به آغاز امتحانات نهایی پایه دوازدهم، اظهار کرد: بر اساس گزارش‌های واصله، فاصله‌گذاری اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی در برخی از مدارس رعایت نمی‌‎شود که این مهم موجب نگرانی خانواده دانش آموزان شده است.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس دهم تصریح کرد: در جلساتی که با حضور وزیر آموزش و پرورش در کمیسیون آموزش  و تحقیقات داشتیم، بر رعایت پروتکل‌ها و فاصله اجتماعی تأکید شد و انتظار این بود که این مهم در حین برگزاری امتحانات نهایی پیاده سازی شود.

وی تأکید کرد: قطعا در صورت ادامه روند فعلی و عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی به وزیر آموزش و پرورش و مسئولان این وزارتخانه تذکر جدی داده خواهد شد.

زاهدی یادآور شد: به زودی کمیسیون‌های تخصصی در مجلس تشکیل خواهد شد و موضوعات به ویژه معضلات حوزه آموزش در کمیسیون‌های تخصصی رسیدگی خواهد شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet