ولادت حضرت امام رضا (ع)
1399/03/12 19:17:00
سرویس سیاسی
نماینده مردم گرمی در مجلس:

ضرورت تدوین پیوست‌ فرهنگی برای قوانین / مجلس از ظرفیت‌های نظارتی بیشتر بهره ببرد

نماینده مردم گرمی در مجلس اعتقاد دارد باید پیش بینی پیوست های فرهنگی در تصویب قوانین در اولویت کاری قوه مقننه قرار بگیرد.
ضرورت تدوین پیوست‌ فرهنگی برای قوانین / مجلس از ظرفیت‌های نظارتی بیشتر بهره ببرد نماینده مردم گرمی در مجلس اعتقاد دارد باید پیش بینی پیوست های فرهنگی در تصویب قوانین در اولویت کاری قوه مقننه قرار بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005109968495845.jpg ضرورت,تدوین,پیوست‌,فرهنگی,برای,قوانین,/,مجلس,از,ظرفیت‌های,نظارتی,بیشتر,بهره,ببرد Icana

ولی اسماعیلی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری در خصوص اولویت های کاری قوه مقننه، گفت: امروزه مولفه فرهنگ و مسائل ذیل این موضوع از جمله مهمترین مسائلی است که باید از سوی نمایندگان پیگیری شود.

منتخب مردم گرمی در مجلس یازدهم اظهار کرد: در واقع برای قوانین که از سوی قوه مقننه مصوب می شود باید پیوست فرهنگی پیش بینی شود و این مهم در حالیست که اگر امروزه آسیبی وجود دارد، ناشی از عدم توجه به پیوست فرهنگی است.

وی با بیان اینکه مردم در مواجه با مسائل اقتصادی حال خوبی ندارند، ادامه داد: متاسفانه شیوع بیماری کرونا نیز موجب آسیب دیدن بیشتر اقشار ضعیف شده از این رو باید به طور عملیاتی راهکارهای  برون رفت از تنگناهای اقتصادی پیش بینی شود.

اسماعیلی افزود: اصلاح ساختار نظام بانکی، توجه به نقدینگی و هدایت آن به سمت تولید، اصلاح قوانین مالیاتی و غیره نیز موجب خواهد شد اقتصاد کشورمان اصلاح و همچنین شکوفا شود.

منتخب مردم گرمی در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: در این بین نباید از ظرفیت های نظارتی نمایندگان غافل شد لذا نیاز به افزایش نظارت های دقیق بیش از گذشته حس می شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet