هدر موبایل
1399/03/12 10:06:36
سرویس سیاسی
آزاد تصریح کرد

لزوم اصلاح برخی قوانین برای هدایت سرمایه‌های سرگردان به سمت تولید

منتخب مردم نایین در مجلس اعتقاد دارد اصلاح و کیفی سازی برخی قوانین در راستای هدایت سرمایه های سرگردان به سمت تولید، باید از دستورکار نمایندگان قرار بگیرد.
لزوم اصلاح برخی قوانین برای هدایت سرمایه‌های سرگردان به سمت تولید منتخب مردم نایین در مجلس اعتقاد دارد اصلاح و کیفی سازی برخی قوانین در راستای هدایت سرمایه های سرگردان به سمت تولید، باید از دستورکار نمایندگان قرار بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005105858981228.jpg لزوم,اصلاح,برخی,قوانین,برای,هدایت,سرمایه‌های,سرگردان,به,سمت,تولید Icana

الهام آزاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت با اشاره به رهنمودهای مقام معظم رهبری در خصوص اولویت های کاری قوه مقننه، گفت: سال جاری به نام جهش تولید نامگذاری شده اما هنوز نتوانسته ایم به موفقیت مناسب دست پیدا کنیم از این رو نمایندگان باید با آسیب شناسی تقنینی، راهگشای مجریان کشور باشند.

منتخب مردم نایین در مجلس یازدهم با تاکید بر اینکه رونق تولید نیازمند حذف بوروکراسی اداری است، اظهار کرد: بنابراین برای تحقق این مهم باید به سمت اصلاح و کیفی سازی برخی قوانین گام برداریم.

وی ادامه داد: در این بین نباید از اهمیت هدایت سرمایه های سرگردان به سمت تولید غافل شویم زیرا سرمایه های راکد می تواند موتور تولید کشور را تقویت کند.

آزاد با بیان اینکه تمرکززدایی و توجه به روستاها دارای اهمیت دوچندان است، افزود: هم اکنون حدود 25 درصد جمعیت کشور روستانشین است در حالی که در گذشته این رقم حدود 45 درصد بود؛ در این بین مطابق کاهش جمعیت در روستاها، شاهد کاهش تولیدات بومی و داخلی هستیم.

منتخب مردم نایین در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بنابراین نمایندگان باید به سمت حمایت از تولیدکنندگان در مناطق روستایی گام بردارند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet