هدر موبایل
1399/03/12 10:05:40
سرویس سیاسی
مختار:

ایجاد فرصت‌های شغلی و محرومیت‌زدایی در گرو مصوبات کاربردی مجلس است

نماینده مردم آبادان در مجلس اعتقاد دارد ایجاد فرصت های شغلی و محرومیت زدایی در گرو تصویب طرح ها و لوایح کاربردی است که باید با استفاده از نظرات کارشناسی از سوی نمایندگان مورد پیگیری قرار بگیرد.
ایجاد فرصت‌های شغلی و محرومیت‌زدایی در گرو مصوبات کاربردی مجلس است نماینده مردم آبادان در مجلس اعتقاد دارد ایجاد فرصت های شغلی و محرومیت زدایی در گرو تصویب طرح ها و لوایح کاربردی است که باید با استفاده از نظرات کارشناسی از سوی نمایندگان مورد پیگیری قرار بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201606100852102506.jpg ایجاد,فرصت‌های,شغلی,و,محرومیت‌زدایی,در,گرو,مصوبات,کاربردی,مجلس,است Icana

جلیل مختار در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت با اشاره به اولویت های کاری قوه مقننه، گفت: تسهیل تولید در کشور نیازمند اصلاح قوانین است از این رو اگر چنین مسئله ای در مجلس یازدهم اجرایی شود، شاهد تحقق رهنمودهای رهبر انقلاب در این عرصه خواهیم بود.

منتخب مردم آبادان در مجلس یازدهم در این زمینه، اظهار کرد: ایجاد فرصت های شغلی و محرومیت زدایی در گرو تصویب طرح ها و لوایح مناسب و کاربردی است که باید با استفاده از نظرات کارشناسی از سوی نمایندگان مورد پیگیری قرار بگیرد.

وی ادامه داد: البته نباید فراموش کرد با توجه به شرایط کنونی، مصوبات مجلس شورای اسلامی نباید بار مالی برای دولت به همراه داشته باشد تا بتوانیم استفاده حداکثری از منابع انجام دهیم.

مختار با اشاره به آثار تحریم های ظالمانه و یکجانبه ایالات متحده بر منابع مالی کشورمان، افزود: بر این اساس مجلس باید به طور جدی در حوزه منابع درآمدی و تصویب بودجه سالانه وارد شود تا کمترین آسیب در حوزه اقتصادی به بار بیاید.

منتخب مردم آبادان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: به عبارتی اگر اقتصاد مقاومتی در تصویب بودجه سالانه مورد توجه قرار بگیرد، بدون شک شاهد خنثی سازی تحریم ها خواهیم بود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet