هدر موبایل
1399/03/10 15:28:49
سرویس حوزه ریاست
در پیام تبریک نماینده قزوین در مجلس خبرگان به دکتر قالیباف مطرح شد

ابراز امیدواری برای رفع هرگونه فساد و محرومیت در نظام اسلامی از سوی مجلس یازدهم

نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری با صدور پیامی، انتخاب دکتر محمدباقر قالیباف به ریاست مجلس شورای اسلامی را تبریک گفت.
ابراز امیدواری برای رفع هرگونه فساد و محرومیت در نظام اسلامی از سوی مجلس یازدهم نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری با صدور پیامی، انتخاب دکتر محمدباقر قالیباف به ریاست مجلس شورای اسلامی را تبریک گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/202005107023185240.jpg ابراز,امیدواری,برای,رفع,هرگونه,فساد,و,محرومیت,در,نظام,اسلامی,از,سوی,مجلس,یازدهم Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، آیت الله علی اسلامی نماینده مردم قزوین در مجلس خبرگان رهبری با صدور پیامی انتخاب رئیس جدید مجلس شورای اسلامی را با اکثریت آرا تبریک گفت.

در این پیام خطاب به محمدباقر قالیباف آمده است: آنچه در اذهان مردم نسبت به شما نقش بسته انجام و تحقق کارهای شگفت انگیز در برخی از زمینه‌های مدیریتی در سطح عالی است و مردم از شما اراده راسخی را سراغ دارند.

در این اطلاعیه آمده است: با توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری در خصوص ترسیم راه آینده مجلس یازدهم و تقویت جایگاه رفیع آن بسیار امیدواریم که ریاست مجلس بتواند با کمک نمایندگان منتخب کشور به استقلال، عزتمندی، سربلندی و گسترش عدل و رفع هر گونه فساد و محرومیت در نظام اسلامی گام بردارد و خدمات بیشتری به مردم ارائه کند.

آیت الله اسلامی در پیام خود اظهار امیدواری کرده است: ریاست مجلس با تجربه ارزشمند خود بتواند در تحقق مدیریت جهادی نیز موفق عمل کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet