هدر موبایل
1399/03/10 16:07:54
سرویس حوزه ریاست
تبریک جهانگیری به دکتر قالیباف:

دولت آماده تعامل موثر با مجلس شورای اسلامی است

معاون اول رییس‌جمهوری با تبریک انتخاب «دکتر محمدباقر قالیباف» به ریاست مجلس شورای اسلامی، گفت: دولت آماده همکاری و تعامل موثر با مجلس در راستای حفظ و تقویت اتحاد و انسجام ملی برای غلبه بر مشکلات و حل مسائل کشور است.
دولت آماده تعامل موثر با مجلس شورای اسلامی است معاون اول رییس‌جمهوری با تبریک انتخاب «دکتر محمدباقر قالیباف» به ریاست مجلس شورای اسلامی، گفت: دولت آماده همکاری و تعامل موثر با مجلس در راستای حفظ و تقویت اتحاد و انسجام ملی برای غلبه بر مشکلات و حل مسائل کشور است. https://cdn.icana.ir/d/019/201803104727021933.jpg دولت,آماده,تعامل,موثر,با,مجلس,شورای,اسلامی,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،معاون اول رییس‌جمهوری با تبریک انتخاب «دکترمحمدباقر قالیباف» به ریاست مجلس شورای اسلامی، گفت: دولت آماده همکاری و تعامل موثر با مجلس در راستای حفظ و تقویت اتحاد و انسجام ملی برای غلبه بر مشکلات و حل مسائل کشور است.

 معاون اول رییس‌جمهوری اظهار داشت: بی تردید در مقطع حساس کنونی که دشمنان این ملک و ملت با اعمال سخت ترین تحریم های ظالمانه و فشارهای سیاسی و اقتصادی حتی در شرایط کرونایی نیز از هیچ تلاشی برای ضربه زدن به کیان انقلاب و نظام و کشور فروگذاری نمی کنند، حفظ و تقویت اتحاد و انسجام ملی برای غلبه بر مشکلات و حل مسائل کشور که مورد انتظار ملت بزرگ و شریف ایران نیز می باشد، بیش از پیش ضرورت دارد.

معاون اول رییس‌جمهوری در این پیام تصریح کرد: ضمن اعلام آمادگی دولت برای همکاری و تعامل موثر با مجلس شورای اسلامی، توفیق جنابعالی، هیات رئیسه و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی را در انجام وظایف نمایندگی و خدمت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی از خداوند متعال خواستارم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet