هدر موبایل
1399/03/11 14:20:31
سرویس سیاسی
دنیامالی تاکید کرد

مجلس به دنبال حفظ تعامل برادرانه با قوای مجریه و قضایه

نماینده مردم بندانزلی در مجلس با تاکید بر اینکه مجلس دنبال حفظ تعامل برادرانه با قوای مجریه و قضایه است، گفت: منتخبان خروج وضعیت تورم از حالت لجام گسیخته در شرایط کنونی را پیگیری می‌کنند.
مجلس به دنبال حفظ تعامل برادرانه با قوای مجریه و قضایه نماینده مردم بندانزلی در مجلس با تاکید بر اینکه مجلس دنبال حفظ تعامل برادرانه با قوای مجریه و قضایه است، گفت: منتخبان خروج وضعیت تورم از حالت لجام گسیخته در شرایط کنونی را پیگیری می‌کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/202005108115781333.jpg مجلس,به,دنبال,حفظ,تعامل,برادرانه,با,قوای,مجریه,و,قضایه Icana

احمد دنیامالی در گفت‌وگو با  خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با یادآوری پیام مقام معظم رهبری و تاکید ایشان بر رفع مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم، گفت: مجلس در وهله نخست تصمیم دارد در راستای فرمایشات رهبری تعامل برادرانه خود را با قوه مجریه و قضایه حفظ و تقویت کند. شرایط اقتصادی کشور با توجه به تحریم و شیوع ویروس کرونا خاص است و اقشار ضعیف در فشار بسیار هستند.

نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با توجه به این وضعیت مجلس باید در ابعاد نظارتی وارد شود و مراقبت کند که وضعیت تورم از حالت لجام گسیختگی خارج شود. ما تلاش خواهیم کرد به کمک حوزه اقتصادی دولت ارزش پول ملی کشور حفظ شود.

دنیامالی معتقد است: شرایط به گونه‌ای باید تنظیم شود که مردم در آخرین سال فعالیت دولت آسیب نبینند. مجلس در تلاش است تا واگذاری به بخش خصوصی و سهام شرکت های دولتی به مردم به درستی انجام شود.

وی افزود: به موجب اقدامات مذکور نقدینگی در جامعه کنترل و از افزایش بیش از حد تورم و نقدینگی نیز جلوگیری می‌شود .

دنیامالی با اشاره بر فرمایشات مقام معظم رهبری و کاهش وابستگی نفت به اقتصاد، گفت:  توسعه صادرات و رفع موانع تولید راهکار استقالا اقتصاد و بودجه کشور از نفت است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet