هدر موبایل
1399/03/15 13:36:29
سرویس سیاسی
مرادی مطرح کرد

قیام ۱۵ خرداد اولین فصل از مبارزه با رژیم طاغوت / گرایش به انقلاب اسلامی در دنیا ثمره قیام ۱۵ خرداد است

نماینده مردم بندرعباس در مجلس یازدهم می گوید: پیام انقلاب اسلامی نشأت گرفته از فرهنگ اهل بیت (ع) است و امروز انقلاب اسلامی ایران به همه کشورهای اسلامی و غیراسلامی جهان صادر شده است.
قیام ۱۵ خرداد اولین فصل از مبارزه با رژیم طاغوت / گرایش به انقلاب اسلامی در دنیا ثمره قیام ۱۵ خرداد است نماینده مردم بندرعباس در مجلس یازدهم می گوید: پیام انقلاب اسلامی نشأت گرفته از فرهنگ اهل بیت (ع) است و امروز انقلاب اسلامی ایران به همه کشورهای اسلامی و غیراسلامی جهان صادر شده است. https://cdn.icana.ir/d/019/108078.jpg قیام,۱۵,خرداد,اولین,فصل,از,مبارزه,با,رژیم,طاغوت,,/,گرایش,به,انقلاب,اسلامی,در,دنیا,ثمره,قیام,۱۵,خرداد,است Icana

احمد مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار نظام جمهوری اسلامی گفت: قیام 15 خرداد اولین فصل مبارزه با رژیم طاغوت و الگوی ولایت مداری است.

نماینده مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی،حاجی‌آباد و خمیر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هویت نظام انقلابی و اسلامی ما به انقلابی بودن است ،ادامه داد: تمام تصمیمات کلیدی امام(ره) نشات گرفته از روحیه انقلابی گری بود.آن چیزی که جهانخواران را در همه صحنه ها متعجب کرده است همین روش های انقلابی توام با عقلانیت و اخلاق مداری امام (ره) است.

این نماینده مردم  در مجلس شورای اسلامی با بیان این که کشورهای اسلامی زیادی از ایران الگو گرفتند، تصریح کرد:در واقع پیام انقلاب اسلامی پیام نشأت گرفته از فرهنگ اهل بیت (ع)است و امروز انقلاب اسلامی ایران به همه کشورهای اسلامی و غیراسلامی جهان صادر شده است.

بیشتر بخوانید:

 

قیام 15 خرداد میوه و ثمره خودش را داده است

مرادی با تاکید بر قیام 15 خرداد اولین فصل مبارزه با رژیم طاغوت و الگوی ولایت مداری است، مطرح کرد: قیام 15 خرداد میوه و ثمره خودش را داده است و جمهوری اسلامی را به پیروزی رسانده و حتی سایر کشورها را تحت تاثیر قرار داده است.گرایش به انقلاب اسلام ی در دنیا ثمره قیام 15 خرداد است.

این نماینده مردم در مجلس دهم و یازدهم تاکید کرد: در زمان بازداشت مرجع عالیقدر حضرت امام خمینی (ره)  علیه مردم دشت ورامین یعنی مردم ورامین و پیشوا، باقرآباد ،قرچک با حمایت از اسلام و مرجعیت و روحانیت قیام می کنند و بدون اینکه به حزب و گروه و دسته‌ای وابسته باشند، تنها با اعتقاد راسخ به ولایت و مرجعیت در مقابل گلوله های رژیم طاغوت می ایستند.

احمد مرادی

 

 وی ادامه داد: عمق نگاه و تفکر امام(ره) در مردم ورامین و پیشوا در آن شرایط خفقان متبلور بود .مردم این دیار از مضجع شریف امامزاده جعفر (ع) به تبعیت و دفاع از مرجعیت انقلاب خودشان را آغاز کردند و به شهادت جمعی از مردم  نائل شد و ثمره و نتیجه آن مسیر در بهمن ۵۷ به وجود آمدن نظام مقدس جمهوری اسلامی است..

مرادی خاطرنشان کرد: مردم با شنیدن فریاد آزادی‌خواهی رهبر انقلاب در مدرسه فیضیه قم و سخنرانی اما(ره)م در خصوص قانون کاپیتولاسیون و موارد دیگر، یکدل و همسو توانستند پایه‌های شکل‌گیری انقلاب اسلامی را برای سال 57 بنا نهند.

نماینده مردم بندرعباس، قشم، ابوموسی،حاجی‌آباد و خمیر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیوند مردم و روحانیت، تصریح کرد: پانزده خرداد یک قیام مردمی به وجود آمد. این نشان‌دهنده‌ی این بود که آحاد ملت ایران، با روحانیت و  مرجعیت -که مظهر آن، امام (ره) بود- یک چنین پیوند مستحکمی دارند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet