هدر موبایل
1399/03/11 12:13:00
سرویس فرهنگی
سبزی:

اولویت فرهنگی مجلس یازدهم ساماندهی فضای مجازی است

منتخب مردم ساوه و زرندیه در مجلس یازدهم اولویت فرهنگی مجلس جدید را ساماندهی فضای مجازی برشمرد.
اولویت فرهنگی مجلس یازدهم ساماندهی فضای مجازی است منتخب مردم ساوه و زرندیه در مجلس یازدهم اولویت فرهنگی مجلس جدید را ساماندهی فضای مجازی برشمرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005107278606223.jpg اولویت,فرهنگی,مجلس,یازدهم,ساماندهی,فضای,مجازی,است Icana

محمد سبزی در گفت‌وگو با  خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص اولویت‌های مجلس یازدهم در حوزه اقتصادی و فرهنگی، تصریح کرد: اولویت فرهنگی مجلس یازدهم رسیدگی و ساماندهی آسیب‌های فضای مجازی است.

منتخب مردم ساوه و زرندیه با بیان اینکه ولنگاری موجود در فضای مجازی امروز در حال لطمه زدن به فرهنگ غنی ایرانی اسلامی کشور است، ادامه داد: چنانچه کنترل و مراقبت‌های لازم در این فضا صورت نگیرد، نسل‌های جدید با تهاجم فرهنگی مواجه و برای کشور مشکل‌آفرین خواهد شد.

وی ضمن برشمردن فرصت‌ها و مزیت‌های مهم فضای مجازی، عنوان کرد: در شرایط فعلی شیوع ویروس کرونا موجب مراجعه بیشتر مردم به فضای مجازی و اینترنت شده است لذا این فضا به مراقبت‌ها و کنترل بیشتری دارد.

سبزی با انتقاد از عملکرد مسئولان دولتی، یادآور شد: دولت برنامه‌‎ای برای ساماندهی فضای مجازی ندارد و همین سبب تشدید ولنگاری در فضای مجازی شده است.

این منتخب مردم در مجلس یازدهم تأکید کرد: در عین حال موافق تقویت زیرساخت‌ها در فضای مجازی برای رونق گرفتن کسب و کارهای مجازی و پیشبرد اهداف آموزشی در این فضا هستیم که همه این موارد باید در یک برنامه جامع پیش برود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet