هدر موبایل
1399/03/10 19:18:23
سرویس حوزه ریاست
عادل آذر با صدور پیام تبریک به دکتر قالیباف:

دیوان محاسبات برای تحقّق برنامه‌های مجلس یازدهم در صیانت از بیت‌المال اقدامات لازم را انجام می دهد

عادل آذر ضمن تبریک به دکتر قالیباف، گفت: دیوان محاسبات به عنوان بازوی نظارتی مجلس و به منظور تحقّق برنامه‌های مجلس یازدهم در صیانت از بیت‌المال و تحقّق منویّات رهبری، اقدامات لازم را به عمل خواهد آورد.
دیوان محاسبات برای تحقّق برنامه‌های مجلس یازدهم در صیانت از بیت‌المال اقدامات لازم را انجام می دهد عادل آذر ضمن تبریک به دکتر قالیباف، گفت: دیوان محاسبات به عنوان بازوی نظارتی مجلس و به منظور تحقّق برنامه‌های مجلس یازدهم در صیانت از بیت‌المال و تحقّق منویّات رهبری، اقدامات لازم را به عمل خواهد آورد. https://cdn.icana.ir/d/019/201607104920220183.jpg دیوان,محاسبات,برای,تحقّق,برنامه‌های,مجلس,یازدهم,در,صیانت,از,بیت‌المال,اقدامات,لازم,را,انجام,می,دهد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، عادل آذر رییس دیوان محاسبات مجلس شورای اسلامی، انتخاب دکتر محمدباقر قالیباف به عنوان رئیس مجلس شورای اسلامی را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

باسمه تعالی

باصلوات بر محمّد و آل محمّد

جناب آقای دکتر محمّد باقر قالیبـاف

رئیـس محتـرم مجلـس شـورای اسلامـی

سلامٌ علیکم

با احترام؛ انتخاب به جا و شایسته حضرتعالی با رأی قاطع نمایندگان محترم، به عنوان ریاست مجلس شورای اسلامی را صمیمانه تبریک عرض نموده و از خداوند قادر متعال برای جنابعالی توفیقات روز افزون مسئلت دارد.

دیوان محاسبات کشور به عنوان بازوی نظارتی مجلس کما فی السابق در انجام صحیح و به موقع وظایف قانونی از تمام توان حرفه ای خود، به منظور تحقّق برنامه‌های مجلس یازدهم در صیانت از بیت‌المال و تحقّق منویّات مقام معظّم رهبری با تأکید بر «اقتصاد و فرهنگ» اقدامات لازم را به عمل خواهد آورد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet