خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/03/10 20:33:57
سرویس حوزه ریاست
با صدور پیام تبریک به دکتر قالیباف

اعلام آمادگی معاونت حقوقی قوه قضائیه برای تعامل مضاعف با مجلس یازدهم

معاون حقوقی و امور مجلس قوه قضاییه با ارسال پیامی، انتخاب دکتر محمدباقر قالیباف را به ریاست مجلس شورای اسلامی تبریک گفت.
اعلام آمادگی معاونت حقوقی قوه قضائیه برای تعامل مضاعف با مجلس یازدهم معاون حقوقی و امور مجلس قوه قضاییه با ارسال پیامی، انتخاب دکتر محمدباقر قالیباف را به ریاست مجلس شورای اسلامی تبریک گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/202005108921104102.jpg اعلام,آمادگی,معاونت,حقوقی,قوه,قضائیه,برای,تعامل,مضاعف,با,مجلس,یازدهم Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، معاون حقوقی و امور مجلس قوه قضاییه با ارسال پیامی، انتخاب دکتر محمدباقر قالیباف را به ریاست مجلس شورای اسلامی تبریک گفت.

متن پیام تبریک حجت‌الاسلام و المسلمین محمد مصدق به شرح زیر است:

بسمه تعالی

جناب آقای دکتر محمدباقر قالیباف

ریاست محترم مجلس شورای اسلامی

انتخاب شایسته حضرتعالی را به ریاست مجلس شورای اسلامی از سوی قاطبه نمایندگان منتخب ملت تبریک و تهنیت عرض می‌کنم. امید که با عنایت به تجارب گران‌سنگ شما در عرصه‌های مختلف نظام مقدس جمهوری اسلامی، دوره‌ای نوین را در حوزه قانونگذاری کشور و خدمت به ملت شریف ایران اسلامی شاهد باشیم.

در این مقطع معاونت حقوقی و امور مجلس قوه قضاییه امیدوار است با تعامل و همکاری قوه مقننه، گام‌هایی بلند در راستای تأمین بسترهای قانونی تحقق اهداف متعالی دستگاه قضایی، به ویژه تحقق بخشیدن به عدالت در کشور بردارد.

در پایان مزید توفیقات جنابعالی و منتخبان محترم دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی را در پرتو عنایات خاصه حضرت ولی عصر ارواحنا فداه، از درگاه پروردگار متعال مسئلت دارم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet