هدر موبایل
1399/03/10 21:29:04
سرویس سیاسی
فرهنگی خبر داد

تغییر نحوه محاسبه امتیازات نمایندگان برای عضویت در کمیسیون ها

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی از تغییر نحوه محاسبه امتیازات نمایندگان برای عضویت در کمیسیون ها خبر داد.
تغییر نحوه محاسبه امتیازات نمایندگان برای عضویت در کمیسیون ها سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی از تغییر نحوه محاسبه امتیازات نمایندگان برای عضویت در کمیسیون ها خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/201903106395853489.jpg تغییر,نحوه,محاسبه,امتیازات,نمایندگان,برای,عضویت,در,کمیسیون,ها Icana

محمد حسین فرهنگی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در تشریح جلسه عصر امروز هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: نشست مشترک هیات رئیسه و اعضاء کمیسیون آئین نامه مجلس درباره اصلاحات تبصره یک ماده 36 آیین نامه داخلی مجلس در خصوص تعیین کمیسیون و امتیاز بندی فرم های تحویلی به نمایندگان بود.

وی ادامه داد : هیئت رئیسه جلسه مشترکی با کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس داشت که چهار تغییر را مصوب کرد و بخشی از اعتراضات درباره نحوه محاسبه امتیازات برای عضویت در کمیسیون ها اعمال شد.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی عنوان کرد :قرار شد فرم های جدید طراحی و در اختیار نمایندگان قرار گیرد و موارد تجدید نظر شده اعمال شود و سپس به مرحله اجرایی در آید.

وی در خصوص تغییرات اعمال شده در تبصره 1 ماده 36 آیین نامه داخلی مجلس گفت:مورد اول امتیازات موازی بود که تعدیل شد. دومین مورد درباره اعمال زمان کلیه سوابق بود که قبلا تنها امتیاز بالاترین سابقه مورد ملاک قرار می گرفت.

فرهنگی بیان کرد: از موارد دیگر نحوه اعمال تحصیلات بود که قرار شد امتیازات آن در درخواست های نمایندگان اعمال شود.

همچنین مقرر گردید سوابق محدود به سازمانهای دولتی نشده و سوابق بخشهای دولتی و تعاونی نیز مبنای امتیازات قرار گیرد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet