خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/03/11 09:49:20
سرویس صحن

اعتبارنامه 18 منتخب مجلس در شعبه 9 تصویب شد

سخنگوی شعبه ۹ مجلس شورای اسلامی بعد از بررسی اعتبارنامه برخی از منتخبان این دوره از مجلس از تصویب ۱۸ اعتبارنامه در این شعبه خبر داد.
اعتبارنامه 18 منتخب مجلس در شعبه 9 تصویب شد سخنگوی شعبه 9 مجلس شورای اسلامی بعد از بررسی اعتبارنامه برخی از منتخبان این دوره از مجلس از تصویب 18 اعتبارنامه در این شعبه خبر داد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005106388558826.jpg اعتبارنامه,18,منتخب,مجلس,در,شعبه,9,تصویب,شد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، مهدی طغیانی سخنگوی شعبه 9 در نشست علنی امروز (یکشنبه 11 خرداد) مجلس شورای اسلامی، گفت: در اجرای ماده 29 آیین نامه داخلی مجلس اعتبارنامه منتخبان ذیل الذکر پس از انجام مراسم تحلیف در روز چهارشنبه 7 خردادماه به این شعبه ارجاع شده بود و در جلسه روز 10 خرداد مورد رسیدگی قرار گرفت.

وی ادامه داد: بر این اساس اعتبارنامه محسن علیزاده از حوزه انتخابیه سپیدان، یوسف داودی از حوزه انتخابیه سراب، ملک فاضلی از حوزه انتخابیه سراوان، عبدالعلی رحیمی مظفری از حوزه انتخابیه سروستان، بهزاد رحیمی از حوزه انتخابیه سقز و بانه، یعقوب رضازاده از حوزه انتخابیه سلماس، عباس گلرو از حوزه انتخابیه سمنان، سید جواد حسینی کیا از حوزه انتخابیه سنقر، محسن فتحی از حوزه انتخابیه سنندج، سید مهدی فرشادان از حوزه انتخابیه سنندج، شهباز حسن پور بیگلری از حوزه انتخابیه سیرجان و بردسیر، مجید ناصری نژاد از حوزه انتخابیه شادگان، محمود احمدی بیغش از حوزه انتخابیه شازند، علی اصغر خانی از حوزه انتخابیه شاهرود، حسن همتی از حوزه انتخابیه شاهین دژ و تکاب، حسینعلی حاجی دلیگانی از حوزه انتخابیه شاهین شهر، برخوار و میمه،  جعفر راستی از حوزه انتخابیه شبستر، محمد کعب عمیر از حوزه انتخابیه شوش به اتفاق آرا تایید گردید. رئیس این شورا مجتبی ذوالنوری است.

دکتر محمدباقر قالیباف تاکید کرد: تصویب نامه قرائت شده از شعبه 9 اعلام می شود./

پایان پیام 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet