هدر موبایل
1399/03/11 12:23:36
سرویس صحن
دهقانی در تذکر شفاهی؛

وزارت صنعت شرایط خرید خودرو برای متقاضیان را فراهم کند

نماینده مردم ورزقان خواستار تعیین شرایط پیش فروش خودرو از سوی وزارت صنعت جهت خودرودار شدن متقاضیان شد.
وزارت صنعت شرایط خرید خودرو برای متقاضیان را فراهم کند نماینده مردم ورزقان خواستار تعیین شرایط پیش فروش خودرو از سوی وزارت صنعت جهت خودرودار شدن متقاضیان شد. https://cdn.icana.ir/d/019/127487.jpg وزارت,صنعت,شرایط,خرید,خودرو,برای,متقاضیان,را,فراهم,کند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، الله وردی دهقانی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 11 خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خود خطاب به وزیر بهداشت خواستار مبارزه با فساد در حوزه کاری این وزیر در استان آذربایجان شرقی شد و گفت: به وضعیت تعدیل و اخراج برخی از کارمندان حوزه وزارت بهداشت در این استان باید رسیدگی شود.

نماینده مردم ورزقان در مجلس شورای اسلامی در ادامه در تذکری خطاب به وزیر راه، تصریح کرد: مسیر اصلی بزرگراه این حوزه انتخابیه به دلیل منافع شخصی و محلی تغییر کرده که باید هرچه سریع تر به مسیر اصلی بازگردد.

وی در ادامه خطاب به سرپرست وزارت صنعت و معدن درباره پیش فروش خودرو، عنوان کرد: شرایط پیش فروش باید به گونه ای باشد که تمام افرادی که متقاضی خودرو هستند بتوانند با قیمت مناسب صاحب خودرو شوند همچنین این وزارت به وضعیت شهرک صنعتی ورزقان که نیمه کاره رها شده است رسیدگی کرده و کارخانجات پایین دستی مس را تکمیل کند.

نماینده مردم ورزقان در مجلس شورای اسلامی در پایان خطاب به وزرای نیرو و کشاورزی خاطرنشان کرد: سد بزرگی در منطقه احداث شده که باعث خروج آب های مرزی از کشور می شود لذا باید به تامین آب شرب منطقه توجه جدی شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet