هدر موبایل
1399/03/11 12:25:24
سرویس صحن
آزاد در تذکر شفاهی:

عدالت در کنار اقتصاد به عنوان اولویت اول مجلس یازدهم قرار بگیرد

نماینده مردم نائین در مجلس یازدهم گفت: عدالت باید در کنار بحث اقتصاد به عنوان اولویت مجلس یازدهم در دستور کار قرار بگیرد.
عدالت در کنار اقتصاد به عنوان اولویت اول مجلس یازدهم قرار بگیرد نماینده مردم نائین در مجلس یازدهم گفت: عدالت باید در کنار بحث اقتصاد به عنوان اولویت مجلس یازدهم در دستور کار قرار بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005105858981228.jpg عدالت,در,کنار,اقتصاد,به,عنوان,اولویت,اول,مجلس,یازدهم,قرار,بگیرد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، الهام آزاد در نشست علنی امروز (یکشنبه 11 خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی گفت: در پیام مقام معظم رهبری همه ما مجلس یازدهمی ها به اولویت اقتصاد، فرهنگ و عدالت رهنمون شدیم.

نماینده مردم نائین، خور و بیابانک در مجلس یازدهم تصریح کرد: دو اتفاق غم انگیز در روزهای اخیر رخ داد که اگر سال های قبل به فرمایشات رهبری عمل می شد، شاید از وقوع چنین رخدادهایی پیشگیری می شد، ایشان در سال های 69 و 72 فرمایشات مهمی درباره بحث زن، خانواده و تعدی به حقوق زنان داشتند که متاسفانه اجرایی نشد و امسال هم در دیدار با دانشجویان فرمودند؛ در این حوزه کم کاری های جدی انجام شده است.

وی ادامه داد: همچنین رهبری درباره بحث عدالت هم فرمودند که نمره خوبی در کشور کسب نکرده است، آیا ما می توانیم پاسخگوی مردمی باشیم وقتی فردی هزاران متر ساخته و هنوز تخریب نشده، اما با  آسیه پناهی تنها به دلیل 2 یا 5  متر برخورد و باعث فوت وی شد. باید تمامی این مسائل در کنار بحث اقتصاد به عنوان اولویت اول مجلس یازدهم قرار بگیرد.

آزاد تاکید کرد: گام دوم انقلاب گام تمدن سازی نوین اسلامی است و باید ندای حق را به  جهانیان برسانیم.

نماینده مردم نائین، خور و بیابانک با اشاره به قتل یک سیاهپوست در آمریکا و اعتراضات اخیر مردم آمریکا به این حادثه گفت: دستگیری خبرنگاران، تهدید به شلیک مستقیم توسط ترامپ قمارباز و قتل یک سیاهپوست در روزهای اخیر در آمریکا اتفاق افتاده است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet