هدر موبایل
1399/03/11 12:39:21
سرویس صحن
عنابستانی در تذکر شفاهی؛

شفافیت و مقابله با فساد اولویت کاری مجلس یازدهم باشد

نماینده مردم سبزوار در مجلس با تاکید بر اینکه مجلس نباید گرفتار روزمرگی ها شود، گفت: شفافیت و مقابله با فساد اولویت کاری مجلس یازدهم باشد.
شفافیت و مقابله با فساد اولویت کاری مجلس یازدهم باشد نماینده مردم سبزوار در مجلس با تاکید بر اینکه مجلس نباید گرفتار روزمرگی ها شود، گفت: شفافیت و مقابله با فساد اولویت کاری مجلس یازدهم باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005101562533486.jpg شفافیت,و,مقابله,با,فساد,اولویت,کاری,مجلس,یازدهم,باشد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، علی اصغر عنابستانی در نشست علنی امروز (یکشنبه، 11 خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی با استناد به ماده 22 آئین نامه داخلی خواستار رعایت نوبت و بیان تذکرات در موقع  و زمان خود شد.

نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی همچنین خواستار تذکر هیات رئیسه برای رعایت نظم در جلسه شد و عنوان کرد: بخشی از بی نظمی ها به دلیل رفت و آمد و بی نظمی در جایگاه هیات رئیسه در صحن تکرار می شود.

وی همچنین تصریح کرد: ما نباید در تدوین دستورکار مجلس گرفتار روزمرگی ها شویم و باید به موضوعات اساسی از جمله شفافیت، مقابله با فساد و موضوع معیشت مردم که اولویت های کشور هستند، بپردازیم.

علی نیکزاد نایب رئیس مجلس که مدیریت جلسه را برعهده داشت، در پاسخ به بخش دوم این تذکر عنوان کرد: ما نمی توانیم رفت و آمد در هیات رئیسه را منع کنیم لذا خود نمایندگان باید نسبت به نظم جلسه حساسیت داشته باشند./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet