هدر موبایل
1399/03/11 12:41:09
سرویس صحن
مولوی در تذکر شفاهی:

کرونا در استان خوزستان مردم را پرپر می کند/ مسئولان رسیدگی کنند

نماینده مردم آبادان در مجلس یازدهم گفت: کرونا در استان خوزستان بیداد می کند و مردم در حال پرپر شدن هستند، ستاد مبارزه با کرونا در کنار مردم این استان قرار گیرد.
کرونا در استان خوزستان مردم را پرپر می کند/ مسئولان رسیدگی کنند نماینده مردم آبادان در مجلس یازدهم گفت: کرونا در استان خوزستان بیداد می کند و مردم در حال پرپر شدن هستند، ستاد مبارزه با کرونا در کنار مردم این استان قرار گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201904107054697649.jpg کرونا,در,استان,خوزستان,مردم,را,پرپر,می,کند/,مسئولان,رسیدگی,کنند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سید محمد مولوی در نشست علنی امروز (یکشنبه 11 خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی با بیان اینکه کرونا در استان خوزستان بیداد می کند و مردم در حال پرپر شدن هستند، گفت: آمار هر روز نشان می دهد که استان خوزستان در بحث بیماری کرونا در رتبه اول قرار دارد.    

نماینده مردم آبادان در مجلس یازدهم تاکید کرد: سوال من از وزرای بهداشت و نیرو این است که آیا باید مردم استان خوزستان با این وضعیت درگیر آب شرب هم باشند؟ آیا دوست دارید مجدداً مشکل غیرائیه در این استان تکرار شود؟ کرونا گلوی مردم خوزستان را فشرده است.

وی ادامه داد: باز هم می خواهید خوزستان مادرخرج دیگر استان ها شود؟ آیا دیده اید که استانی به این ثروت و دارایی، به کیت های آزمایشگاهی مجهز نباشد؟ چرا آبادان با 300 هزار نفر جمعیت، تنها یک دستگاه PCR دارد؟ استان خوزستان از کمبود دستگاه های اکسیژن ساز رنج می برد. لطفا توصیه فرمایید در اسرع وقت ستاد مبارزه با کرونای کشور غالباً و قلباً در اختیار استان خوزستان قرار گیرد.

نماینده مردم آبادان در مجلس یازدهم اظهار کرد: فاجعه انسانی در این استان در حال تکرار است. آمار همین هفته نشان می دهد که تنها دیروز 17 نفر بر اثر کرونا فوت کرده اند و آمار به 14 هزار و 153 نفر رسیده که واقعا فاجعه است و انتظار داریم با دستور رئیس جمهور، وزرای نیرو و بهداشت در کنار استان خوزستان قرار گیرند./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet