هدر موبایل
1399/03/11 12:56:01
سرویس صحن
نماینده مردم فلاورجان در تذکر شفاهی:

دولت اقتصاد پساکرونا را رها کرده است

نماینده مردم فلاورجان در مجلس تاکید کرد: در سال جهش تولید دولت باید به مسائل اقتصادی و معیشت مردم بپردازد.
دولت اقتصاد پساکرونا را رها کرده است نماینده مردم فلاورجان در مجلس تاکید کرد: در سال جهش تولید دولت باید به مسائل اقتصادی و معیشت مردم بپردازد. https://cdn.icana.ir/d/019/201908102096459224.jpg دولت,اقتصاد,پساکرونا,را,رها,کرده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیدناصر موسوی لارگانی در نشست علنی امروز (یکشنبه 11 خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی خطاب به دولت گفت: مشکل بزرگ دولت روحانی این است که دیر از خواب بیدار می شود، ابتدای شروع ویروس کرونا کشور را رها کرد و اکنون در دوران پساکرونا اقتصاد را رها کرده، در سال جهش تولید، معیشت و اقتصاد را به حال خود گذاشته است.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس یازدهم عنوان کرد: طی 5 سال گذشته حجم نقدینگی در کشور بیش از 3 برابر شده است. متناسب با افزایش نقدینگی، ارزش پول ملی کاهش یافته و نقدینگی به سمت بازار ارز، طلا، بورس و مسکن سرازیر شده است.

وی ادامه داد: حجم معوقات بانکی و مشکوک الوصول بانک ها نشان از ضعف عملکرد بانک ملی و خودمختاری برخی بانک هاست. دولت به جای رسیدگی به این مسائل مشغول انتصاب افراد معلوم الحال در پست های حساس است.

این نماینده مجلس تاکید کرد: شنیده شده است افراد مشکل دار به عنوان سفیر در حال انتصاب هستند، از سوی دیگر صندوق بازنشستگی کشور و شستا به حیاط خلوت مفسدین اقتصادی و سیاسی تبدیل شده است. به شریعتمداری شدیداً تذکر می دهیم که از این روند غلط دست بردارد.

این عضو هیات رئیسه مجلس یازدهم با اشاره به موضوع آسیه پناهی گفت: از قوه قضائیه می خواهیم با سرعت و جدیت مرگ آسیه پناهی که جرمش دفاع از آلونک ساده و کپری اش در مقابل شهرداری کرمانشاه بود، رسیدگی کند، زیرا در نظام مقدس جمهوری اسلامی شایسته نیست که بعد از 40 سال به جای رسیدگی به امور فقرا با آنها برخورد شود.

وی همچنین از وزیر کشور خواست تا با مدیران نالایق برخورد شود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet