هدر موبایل
1399/03/11 13:12:46
سرویس صحن
بشیری در تذکر شفاهی؛

به ظرفیت های کشور باور داشته باشیم

نماینده مردم پاکدشت در مجلس تاکید کرد: باید از حداکثر ظرفیت های کشور استفاده کنیم و دولت در حل مشکلات اقتصادی تلاش کند.
به ظرفیت های کشور باور داشته باشیم نماینده مردم پاکدشت در مجلس تاکید کرد: باید از حداکثر ظرفیت های کشور استفاده کنیم و دولت در حل مشکلات اقتصادی تلاش کند. https://cdn.icana.ir/d/019/43056.jpg به,ظرفیت,های,کشور,باور,داشته,باشیم Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، فرهاد بشیری در نشست علنی امروز (یکشنبه، 11 خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی ضمن تبریک به هیات رئیسه و آرزوی توفیق برای همکاران، گفت: مجلس یازدهم شروع شده است و ان شاءالله در تراز انقلاب اسلامی از همه ظرفیت ها برای خدمت گذاری به مردم شریف کشور استفاده کنیم.

وی افزود: طبق اصل 121 رئیس جمهوری و نمایندگان باید در زمینه استقلال سیاسی، اقتصادی و فرهنگی کشور از هیچ گونه اقدامی دریغ نکنند. آقای رئیس جمهور با عنایب به اینکه سوگند یاد کردید امروز ضرورت دارد که به این مسائل توجه کنید. دولت در عرصه های مختلف بسیار کند است.

نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ما نمایندگان مردم هم آمده ایم که برای حل مشکلات به دولت کمک کنیم و باید از حداکثر ظرفیت های کشور استفاده کرد، نباید در اقتصاد دچار خودباختگی شویم، به ظرفیت های کشور باور داشته باشیم.

بشیری ادامه داد: می توانیم تلاش کنیم و اقتصاد کشور را علیرغم تهدیدات و تحریم های ترامپ جنایت کار به سرانجام رساند، می توان از حداکثر ظرفیت های کشور استفاده کرد.

وی ادامه داد: مرکز پژوهش های مجلس گزارش خوبی در ارتباط با حوزه اقتصاد، ارائه کرد و تقاضا دارم که تلاش کنید مشکلات اقتصادی کشور رفع شود.

بشیری با اشاره به پروژه ملی کمربندی پاکدشت،گفت: از 11 سال پیش کمربندی جنوبی پاکدشت شروع شده و هنوز تکمیل نشده است ، از ظرفیت قرارگاه خاتم الانبیاء با همکاری وزارت شهرسازی و آقای نیکزاد استفاده شد ولی متاسفانه هنوز خیلی پیشرفت نکرده است، برای سال 99 به این پروژه 4 میلیارد تومان اختصاص داده شده که این هم تحقق پیدا نمی کند و مشکلاتی داریم، از وزیر راه و شهرسازی تقاضا دارم که برای این پروژه با جدیت وقت بگذارید و همه تلاش کنیم مشکلات مردم حل شود./

پایان پیام  

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet