هدر موبایل
1399/03/15 07:38:00
سرویس اجتماعی
نماینده مردم نی‌ریز و استهبان در مجلس یازدهم:

رشد قارچ‌گونه بناهای غیرمجاز در سایه ضعف نظارت سازمان امور اراضی و شهرداری‌ها

نماینده مردم نی‌ریز و استهبان در مجلس قصور و ضعف نظارت سازمان امور اراضی و شهرداری ها را در ساخت و سازهای غیرمجاز موثر دانست و گفت: تکمیل ساخت و سازها زمان بر است و به فوریت انجام نمی‌شود و اگر اراده جدی باشد اجازه تکمیل داده نمی‌شود.
رشد قارچ‌گونه بناهای غیرمجاز در سایه ضعف نظارت سازمان امور اراضی و شهرداری‌ها نماینده مردم نی‌ریز و استهبان در مجلس قصور و ضعف نظارت سازمان امور اراضی و شهرداری ها را در ساخت و سازهای غیرمجاز موثر دانست و گفت: تکمیل ساخت و سازها زمان بر است و به فوریت انجام نمی‌شود و اگر اراده جدی باشد اجازه تکمیل داده نمی‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202005105660046595.jpg رشد,قارچ‌گونه,بناهای,غیرمجاز,در,سایه,ضعف,نظارت,سازمان,امور,اراضی,و,شهرداری‌ها Icana

فرهاد طهماسبی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از تداوم روند ساخت و سازهای غیرمجاز در کشور، گفت: این ساخت و سازها به صورت روزانه و شبانه زیر سایه ضعف نظارت دستگاه های مسئول در حال انجام است.

نماینده مردم نی‌ریز و استهبان در مجلس شورای اسلامی افزود: متاسفانه بناهای غیرمجاز به صورت قارچ گونه رشد می‌کنند به عنوان مثال اگر کسی بخواهد حتی به صورت صوری ساخت و ساز کند در اولین فرصت سر و کله ماموران پیدا می‌شود و اگر توافق انجام و رشوه‌ای به مامور داده شود ساخت و ساز به آسانی انجام می‌شود.

وی با انتقاد از اینکه قصور و ضعف نظارت دستگاه‌های اجرایی باعث افزایش ساخت و سازهای غیرمجاز شده است، تصریح کرد: تکمیل ساخت و سازها زمان بر است و به فوریت انجام نمی‌شود و اگر اراده جدی باشد اجازه تکمیل آنها داده نمی‌شود و از ساخت جلوگیری می‌شود.

طهماسبی یادآور شد: به طور قطع اگر سازمان امور اراضی و شهرداری‌ها نظارت مناسب را داشته باشند چنین ساخت و سازهایی مدیریت و کنترل می‌شود؛ تداوم این ساخت و سازها  قابل قبول نیست و باید با تشدید نظارت‌ها اجازه ساخت و ساز غیرمجاز به متخلفان داده نشود./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet