هدر موبایل
1399/03/12 11:19:31
سرویس سیاسی
ابوترابی:

الگوی مدیریت جهادی و اصلاح قوانین، راهگشای مشکلات کشور است

نماینده مردم نجف آباد گفت: با مدیریت جهادی و اصلاح قوانین،گام‌های محکم‌تری در مسیر پیشرفت کشور برداشته خواهد شد.
الگوی مدیریت جهادی و اصلاح قوانین، راهگشای مشکلات کشور است نماینده مردم نجف آباد گفت: با مدیریت جهادی و اصلاح قوانین،گام‌های محکم‌تری در مسیر پیشرفت کشور برداشته خواهد شد. https://cdn.icana.ir/d/019/201802104219829541.jpg الگوی,مدیریت,جهادی,و,اصلاح,قوانین،,راهگشای,مشکلات,کشور,است Icana

ابوالفضل ابوترابی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به بخشی از نخستین نطق دکتر قالیباف، ریاست مجلس شورای اسلامی مبنی بر اینکه الگوی مدیریت جهادی تنها راهکار استفاده از فرصت‌ها خواهد بود، اشاره کرد و گفت: متاسفانه دولت در این سالیان اخیر وقت خود را صرف برجامی کرده که هیچگونه فایدهای برای ملت نداشته است.

 نماینده مردم نجف آباد در مجلس یازدهم در ادامه افزود: دولت تدبیر و امید اعتقاد آنچنانی  به مدیرت جهادی و تولید داخلی ندارد و قطعا دولت باید نگاه خود را معطوف به ظرفیت‌های موجود کشور بیندازد؛ چرا که استعدادها و توانمندی‌های داخلی راهگشای مشکلات کشور هستند.

وی به برنامه مجلس یازدهم برای وضع قوانینی که بتواند الگوی مدیریت جهادی را یک رویکرد مناسب پیش روی دولتمردان قرار بدهد، اشاره و اظهار کرد: ما یک برنامه جهادی در دستور کار داریم که آن هم اصلاح قوانین است و البته یک مدیریت جهادی هم وجود دارد که اگر این‌ها با هم ترکیب شوند، بدون شک کشور به پیشرفت هرچه بیشتر خود ادامه خواهد داد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم در ادامه افزود: مجلس شورای اسلامی باید برای اصلاح قوانین یک فرآیندی را تعریف کند و این مسئله هم می‌بایست از جدی‌ترین اولویت‌های کاری مجلس یازدهم باشد؛ چرا که رهبر معظم انقلاب، ریاست مجلس و همچنین همه نمایندگان بر این موضوع تاکید ویژه‌ای دارند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet