هدر موبایل
1399/03/12 10:01:31
سرویس اجتماعی
نماینده مردم تهران در مجلس یازدهم:

استقبال از هرگونه تعامل میان نمایندگان تهران و شورای شهر برای حل مشکلات مردم

نماینده مردم تهران در مجلس از هرگونه تعامل میان نمایندگان تهران و شورای شهر برای حل مشکلات مردم پایتخت استقبال کرد و گفت: توسعه حمل و نقل عمومی باید مورد توجه جدی قرار گیرد.
استقبال از هرگونه تعامل میان نمایندگان تهران و شورای شهر برای حل مشکلات مردم نماینده مردم تهران در مجلس از هرگونه تعامل میان نمایندگان تهران و شورای شهر برای حل مشکلات مردم پایتخت استقبال کرد و گفت: توسعه حمل و نقل عمومی باید مورد توجه جدی قرار گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005103363253621.jpg استقبال,از,هرگونه,تعامل,میان,نمایندگان,تهران,و,شورای,شهر,برای,حل,مشکلات,مردم Icana

غلامحسین رضوانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در مورد اعلام آمادگی شورای شهر تهران برای راه‌اندازی مجمعی با حضور اعضای شورای شهر و نمایندگان مردم تهران در مجلس، گفت: از هر گونه تعامل میان نمایندگان تهران و شورای شهر برای حل مشکلات پایتخت استقبال می‌کنیم.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شورای شهر و مجمع نمایندگان تهران می‌توانند با همکاری مناسب گامی موثر برای حل مشکلات پایتخت بردارند، افزود: توسعه حمل و نقل عمومی باید مورد توجه جدی قرار گیرد؛ متاسفانه دولت‌ها در هر دوره‌ای و به هر بهانه‌ای حمایت لازم را از حمل و نقل عمومی ندارند و شهرداری‌ها و اعضای شورای شهر هم این کمک نکردن‌ها را توجیهی برای عدم کارآمدی سیستم حمل و نقل عمومی قلمداد می‌کنند.

وی ادامه داد: نمایندگان تهران باید به گونه‌ای گام بردارند که همه از جمله دولت به وظایف قانونی خود در رابطه با مسائل شهری از جمله حمل و نقل عمومی و سایر مواردی که در خدمات شهری نیاز به حمایت دارد عمل کنند.

رضوانی در مورد شکل‌گیری مجمع 51 نفره متشکل از اعضای شورای شهر و نمایندگان تهران، گفت: هر ترکیبی باید مبنای قانونی داشته باشد اما بر این موضوع تاکید دارم که شورای شهر و مجمع نمایندگان تهران می‌توانند هماهنگی‌ و همکاری‌های لازم را برای حل مشکلات شهری داشته باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet