هدر موبایل
1399/03/12 10:04:46
سرویس سیاسی
کرمی:

مجلس انتقام خون سردار شهید سلیمانی را خواهد گرفت

نماینده مردم دشتی در مجلس با تأکید بر عدم مذاکره و سازش با آمریکایی‌ها، گفت: مجلس یازدهم از هر مسیری چه نظامی و چه غیرنظامی انتقام خون سردار شهید سلیمانی را می‌گیرد.
مجلس انتقام خون سردار شهید سلیمانی را خواهد گرفت نماینده مردم دشتی در مجلس با تأکید بر عدم مذاکره و سازش با آمریکایی‌ها، گفت: مجلس یازدهم از هر مسیری چه نظامی و چه غیرنظامی انتقام خون سردار شهید سلیمانی را می‌گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005100467334849.jpg مجلس,انتقام,خون,سردار,شهید,سلیمانی,را,خواهد,گرفت Icana

غلامحسین کرمی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تأکید بر بازگرداندن اعتماد عمومی به جامعه، گفت: بزرگ ترین سرمایه اجتماعی هر نظامی، اعتماد عمومی است که متأسفانه امروز کمرنگ شده و کمتر به آن توجه شده است که با توجه به قوانین و اجرای آن باید تلاش شود تا این اعتماد به مردم بازگردد.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه نباید به آمریکا و هم پیمانان آنها اعتماد کرد، اظهار داشت: حدود 230 نفر از نمایندگان تحت عنوان نمایندگان جهادی در مجلس حاضر شده اند لذا مسیر و اعتقاد ما کاملا مشخص است و همانطور که تجربه گذشته نشان می دهد، نتیجه این اعتماد را بارها و بارها چه در رابطه با کشور خود چه سایر کشورها دیده ایم.

وی افزود: موضع رئیس مجلس در نطق ایشان نیز نشان داد که مجلس یازدهم چه مسیری را دنبال می کند و هرگز پای میز مذاکره با آمریکا نخواهد نشست و سازش با آنها را مسیری برای حل مشکلات نمی داند.

این نماینده مردم از استان بوشهر در مجلس در پایان با تأکید بر اینکه مجلس از هر روشی که بتواند انتقاد خون سردار شهید سلیمانی را خواهد گرفت، خاطرنشان کرد: مجلس به عنوان یکی از ارکان نظام جمهوری اسلامی از هر مسیری چه نظامی و چه غیرنظامی انتقام خون شهیدمان را خواهیم گرفت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet