هدر موبایل
1399/03/11 17:37:10
سرویس سیاسی
دکتر حداد عادل در پیام تبریک به دکتر قالیباف:

امیدوارم الگوی موفقی از مدیریت را در برابر چشمان ملت به نمایش در آورید

غلامعلی حداد عادل، رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با صدور پیامی انتخاب، دکتر قالیباف به ریاست مجلس شورای اسلامی را تبریک گفت.
امیدوارم الگوی موفقی از مدیریت را در برابر چشمان ملت به نمایش در آورید غلامعلی حداد عادل، رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی با صدور پیامی انتخاب، دکتر قالیباف به ریاست مجلس شورای اسلامی را تبریک گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/202005103987502853.jpg امیدوارم,الگوی,موفقی,از,مدیریت,را,در,برابر,چشمان,ملت,به,نمایش,در,آورید Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دکتر غلامعلی حداد عادل، رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی در پیامی خطاب به دکتر محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی کسب اعتماد قاطبه نمایندگان مجلس برای اداره مجلس یازدهم را به وی تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد که رئیس مجلس الگوی موفقی از مدیریت را در برابر چشمان ملت به نمایش در آورد.


متن کامل پیام به شرح  ذیل است:


برادر گرامی جناب آقای دکتر محمدباقر قالیباف

ریاست محترم مجلس شورای اسلامی

 

با تقدیم سلام،

صمیمانه توفیق جنابعالی را در کسب اعتماد قاطبه نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای اداره مجلس یازدهم تبریک می‌گویم و امیدوارم الگوی موفقی از مدیریت را در برابر چشمان ملت به نمایش در آورید و فصل تازه‌ای به دفتر خدمات پیشین خود بیفزایید.


غلامعلی حداد عادل

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی

۹۹/۳/۱۱

نامه غلامعلی حدادعادل

پایان پیام/

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet