خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/03/15 15:47:00
سرویس سیاسی
نماینده مردم ارومیه تاکید کرد

سامان یافتن معشیت مردم، اولویت مجلس یازدهم

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از مهمترین اولویت های مجلس یازدهم پیگیری وضعیت معیشت مردم باشد.
سامان یافتن معشیت مردم، اولویت مجلس یازدهم نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از مهمترین اولویت های مجلس یازدهم پیگیری وضعیت معیشت مردم باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005109227877063.jpg سامان,یافتن,معشیت,مردم،,اولویت,مجلس,یازدهم Icana

سید سلمان ذاکر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر پیگیری وضعیت معیشت مردم در مجلس یازدهم گفت: مردم از حاکمیت، رفاه، امنیت و آسایش می خواهند و نمایندگان باید به این مقوله های مهم توجه داشته باشند. 

وی ادامه داد: در این راستا باید به فکر اقتصاد و در آمد مردم باشیم؛ پرداخت یارانه انتظاراتی را ایجاد کرد با این حال در شرایطی که شاهد تورم و افزایش قیمت کالاها هستیم، متاسفانه مبلغ یارانه همچنان ثابت مانده است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس عنوان کرد: انتظار می رود که مبلغ یارانه نقدی متناسب با تورم افزایش پیدا کند تا مشکلات مردم افزایش پیدا نکند و باری از دوش مردم برداشته شود.

وی افزود: لازم می دانیم در مجلس برای حل مشکلات کشور، برنامه دراز مدت و کوتاه مدت داشته باشیم و نباید اجازه دهیم که اعتماد مردم از مسئولان سلب شود، برای حفظ اعتماد مردم باشد سازماندهی به معیشت آنها را در اولویت قرار دهیم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet