خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/03/12 10:24:21
سرویس سیاسی
رحیمی جهان آبادی:

راه تحقق اولویت های چهارگانه مجلس یازدهم، استفاده از تخصص نمایندگان است

نماینده تربت جام، تایباد، باخرز و صالح آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: راه تحقق اولویت های مجلس یازدهم استفاده از تخصص نمایندگان است که دارای تجارب ارزشمندی هستند.
راه تحقق اولویت های چهارگانه مجلس یازدهم، استفاده از تخصص نمایندگان است نماینده تربت جام، تایباد، باخرز و صالح آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: راه تحقق اولویت های مجلس یازدهم استفاده از تخصص نمایندگان است که دارای تجارب ارزشمندی هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/201712101041949182.jpg راه,تحقق,اولویت,های,چهارگانه,,مجلس,یازدهم،,استفاده,از,تخصص,نمایندگان,است Icana

جلیل رحیمی جهان آبادی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت،در خصوص راه های  تحقق شفاف سازی، هوشمندسازی، مردمی سازی و کار آمدسازی در مجلس یازدهم گفت:مجلس شورای اسلامی در مرحله اول  باید اصلاح خود را  آغاز کند و منطبق بر سیاست های کلی ترسیم شده از سوی ریاست مجلس افراد لازم و نیرو های متخصص در بخش اداری جمع کند.

وی با تاکید بر استفاده کاربردی و تخصصی از نمایندگان  ادامه داد: در بین 290 نفر نماینده بخش عمده ای از آن ها دارای تجربه ارزشمند در حیطه اجرایی،دانشگاهی و بحث های تخصصی هستند اگر در کنار آن ها از توان متخصصان سایر بخش ها  بهره گیری شود می توان اولویت های چهار گانه را با ایجاد زیر ساخت،تامین ابزار های لازم محقق کرد.

 نماینده تربت جام، تایباد، باخرز و صالح آباد در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: خون تازه ای در رگ مجلس شورای اسلامی جاری شده که می تواند مشکلات موجود در کشور را حل کند.

وی خاطرنشان کرد:مرکز پژوهش ها به عنوان اتاق فکر مجلس گزارش های خوب و کاربردی و دقیقی در دوره دهم ارائه داد و در این دوره باید از متخصصان دانشگاهی و نامیندگان متخصص استفاده کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet