هدر موبایل
1399/03/12 09:59:41
سرویس اقتصادی
نایب رئیس مجلس یازدهم مطرح کرد

بهبود معیشت مردم اولویت مجلس یازدهم / عدالت در جامعه جاری شود

نایب رئیس مجلس یازدهم می گوید اولویت مجلس یازدهم ارتقا معیشت اقشار کم درآمد است، بنابراین نمایندگان برای بهبود وضعیت اقتصادی مردم تمام تلاش خود را به کار می بندند.
بهبود معیشت مردم اولویت مجلس یازدهم / عدالت در جامعه جاری شود نایب رئیس مجلس یازدهم می گوید اولویت مجلس یازدهم ارتقا معیشت اقشار کم درآمد است، بنابراین نمایندگان برای بهبود وضعیت اقتصادی مردم تمام تلاش خود را به کار می بندند. https://cdn.icana.ir/d/019/202005102638989218.jpg بهبود,معیشت,مردم,اولویت,مجلس,یازدهم,/,عدالت,در,جامعه,جاری,شود Icana

علی نیکزاد ثمرین نایب رئیس مجلس یازدهم در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اولویت‌های هیات رئیسه مجلس یازدهم، گفت: عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه مجلس به راس امور بازگردد یکی از اصلی ترین اهداف مجلس کنونی خواهد بود که این امر با نمایندگانی کارشناس، فعال و پاکدست محقق می شود.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس یازدهم افزود: از آنجایی که اولویت مجلس کنونی ارتقا معیشت اقشار کم درآمد و آسیب پذیر است، نمایندگان برای بهبود وضعیت اقتصادی مردم تمام تلاش خود را به کار خواهند بست.

وی همچنین رسیدگی به فرهنگ را یکی از اصلی ترین نیازهای کشور دانست و اظهار کرد: باید تمامی اقدامات در جهت جاری شدن عدالت در جامعه باشد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet