هدر موبایل
1399/03/14 10:39:00
سرویس سیاسی
نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس:

پیشرفت همگانی و رعایت عدالت دو بازوی بازگشت اعتماد عمومی به مردم است

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی تاکید دارد که پیشرفت همگانی و عدالت دو محور اصلی تحقق بازگشت اعتماد عمومی به مردم است.
پیشرفت همگانی و رعایت عدالت دو بازوی بازگشت اعتماد عمومی به مردم است نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی تاکید دارد که پیشرفت همگانی و عدالت دو محور اصلی تحقق بازگشت اعتماد عمومی به مردم است. https://cdn.icana.ir/d/019/202005105612284540.jpg پیشرفت,همگانی,و,رعایت,عدالت,دو,بازوی,بازگشت,اعتماد,عمومی,به,مردم,است Icana

منصورعلی زارعی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه تاکید به رئیس مجلس بر بازگشت اعتماد عمومی به مردم، بیان داشت: دو موضوع اساسی به عنوان ضرورت اجتناب ناپذیر برای ادامه راه انقلاب مطرح است، در گام اول باید پیشرفت همگانی در کشور ایجاد شود و مسئولان عدالت را سرلوحه تمام اقدامات خود قرار دهند.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس یازدهم شورای اسلامی، ادامه داد: امام(ره)  تاکید داشتند که نظام سیاسی حاکم بر کشور جمهوری اسلامی است نه یک کلمه کمتر نه یک کلمه بیشتر، از این رو به نظر می رسد در حال حاضر مهمترین موضوعی که باید در نظر گرفت پیشرفت و عدالت است.

این نماینده مجلس تاکید کرد: پیشرفت همگانی و رعایت عدالت از ابتدای تشکیل نظام مقدس اسلامی در ایران مطرح بوده است که باید در تمامی مقاطع زمانی به آن توجه ویژه کرد.

 وی بیان داشت: به نظر می رسد اکنون که بازگشت اعتماد عمومی به مردم باید در دستورکار قرار گیرد، با پیشرفت و عدالت محقق می شود.

زارعی در ادامه گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به ضرورت مقابله با اقدامات دشمنان از جمله آمریکا، اظهار داشت: اصول انقلاب اسلامی ایران، مبارزه با استکبار جهانی به خصوص آمریکا است، تا زمانی که آمریکا از خوی استکباری خارج نشود این مبارزه ادامه دارد.

نماینده مردم ساری درمجلس گفت: از آنجایی که آمریکا هرگز دست از خوی استکباری بر نمی دارد، هرگز امکان سازش با این کشور وجود ندارد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet