هدر اصلی
1399/03/17 07:14:00
سرویس استان ها
نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس عنوان کرد

لزوم درنظرگرفتن معافیت های مالیاتی و گمرکی برای رونق اقتصادی مرزها

عضومجمع نمایندگان استان آذربایجان غربی در مجلس بر لزوم درنظرگرفتن معافیت های مالیاتی و گمرکی برای رونق اقتصادی مرزها تاکید کرد.
لزوم درنظرگرفتن معافیت های مالیاتی و گمرکی برای رونق اقتصادی مرزها عضومجمع نمایندگان استان آذربایجان غربی در مجلس بر لزوم درنظرگرفتن معافیت های مالیاتی و گمرکی برای رونق اقتصادی مرزها تاکید کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005109174027776.jpg لزوم,درنظرگرفتن,معافیت,های,مالیاتی,و,گمرکی,برای,رونق,اقتصادی,مرزها Icana

عادل نجف زاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، گفت: یکی از بهترین راه های کسب درآمد وثروت برای کشور، استفاده از ظرفیت مرزهای مشترک با کشورهای همسایه می باشد که استان آذربایجان غربی به دلیل داشتن مرز زمینی با کشورهای عراق، ترکیه، ارمنستان و آذربایجان می تواند از این ظرفیت به خوبی استفاده کرده و باعث رونق اقتصادی شود.

نماینده مردم خوی و چایپاره در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: استان آذربایجان غربی در خصوص گردشگری سلامت ظرفیت بسیار بالایی دارد و طی سال های گذشته توانسته است، گردشگران بسیاری را برای امر سلامت جذب کند، لذا از مسئولان وزارت بهداشت تقاضا می شود که به مراکز بهداشتی و بیمارستان های این استان توجه ویژه ای داشته و تجهیز و رسیدگی را در اولویت کاری خود قرار دهند.

وی افزود: شهرستان های خوی و چایپاره به دلیل مرز مشترکی که با کشور ترکیه دارد، می تواند از راه ترانزیت کالا،باعث رونق اقتصادی شده ومی تواند ازطریق مرز رازی، موقعیت های شغلی فراوانی را ایجاد کند، لذا با توجه به بیکاری در استان آذربایجان غربی دولت می تواند با سرمایه گذاری و استفاده از ظرفیت بخش خصوصی، بیکاری را کاهش داده و از ظرفیت بالای مرز در انتقال ثروت به داخل کشور استفاده کند.

عضو مجمع نمایندگان استان آذربایجان غربی در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امید می رود که دولت و مجلس برای رونق بخشی به استان های مرزی، تمهیدات و تصمیمات ویژه ای را اتخاذ کرده و با در نظر گرفتن مشوق های اقتصادی و معافیت های مالیاتی و گمرکی، بیشترین بهره برداری را از ظرفیت مرز های مشترک با کشورهای همسایه داشته باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet