خبرگزاری خانه ملت

ولادت حضرت امام رضا (ع)
1399/03/13 10:23:15
سرویس سیاسی
آقا تهرانی:

روند نظارت بر اجرای قوانین به روز شود

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس یازدهم باید دو کار انجام دهد یکی قانون گذاری و دیگری  تنقیح قوانین؛ بر این اساس ّبُعد نظارتی مجلس شورای اسلامی تقویت شود.
روند نظارت بر اجرای قوانین به روز شود نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس یازدهم باید دو کار انجام دهد یکی قانون گذاری و دیگری  تنقیح قوانین؛ بر این اساس ّبُعد نظارتی مجلس شورای اسلامی تقویت شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202005102013189521.jpg روند,نظارت,بر,اجرای,قوانین,به,روز,شود Icana

مرتضی آقا تهرانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، در تشریح اولویت های مجلس یازدهم گفت: مجلس یازدهم باید 2 کار انجام دهد یکی قانون گذاری و دیگری  تنقیح قوانین است.

وی ادامه داد:  متاسفانه در بُعد نظارت عملکرد مناسبی نداشتیم، در حال حاضر روند نظارتی مجلس اینگونه است که دیوان محاسبات گزارش عملکردی از سال های گذشته  به مجلس شورای اسلامی می دهد لازم است این روند به روز شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان این که مجلس یازدهم قصد تقابل با دولت را ندارد تصریح کرد:دولت باید قوانین مصوب مجلس را اجرایی کند و مجلس نیز بر حسن اجرای آن نظارت داشته باشد، باید بررسی شود وقتی دولت قانونی را اجرا نمی کند مشکل از کجاست و مانع اجرایی برداشته شود، انتظار می رود سه قوه مکمل یکدیگر بوده از سویی نباید با یکدیگر تسامح داشته باشند بر این اساس هرکدام باید به وظایف قانونی خود عمل کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet