هدر اصلی
1399/03/16 23:23:00
سرویس سیاسی
نماینده مردم خرم آباد در مجلس:

نگاه نمایندگان به مسائل باید تخصصی و عمیق باشد

نماینده مردم خرم آباد در مجلس با تاکید بر اهمیت بازگشت اعتماد عمومی به مردم بیان داشت با تخصص گرایی می توان مشکلات مردم را حل و اعتماد آنها را دوباره جلب کرد.
نگاه نمایندگان به مسائل باید تخصصی و عمیق باشد نماینده مردم خرم آباد در مجلس با تاکید بر اهمیت بازگشت اعتماد عمومی به مردم بیان داشت با تخصص گرایی می توان مشکلات مردم را حل و اعتماد آنها را دوباره جلب کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005109821159702.jpg نگاه,نمایندگان,به,مسائل,باید,تخصصی,و,عمیق,باشد Icana

مهرداد ویس کرمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اهمیت بازگشت اعتماد عمومی به مردم و تاثیر مجلس و نمایندگان بر این امر مهم، گفت: نمایندگان مجلس یازدهم باید متوجه باشند که دوران انتخابات و شعار دادن گذشته و باید از کارهای شعاری ونمایشی عبور کرد و وارد میدان عمل شد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم شورای اسلامی ادامه داد: اکنون که اعتبارنامه نمایندگان تایید شده است، لازم می دانم به سمت حل مشکلات مردم برویم و برای این کار باید شناخت خود از قوانین گذشته، میزان اجرا مسائل را افزایش دهیم تا کار علمی و استخوان دار انجام دهیم، نباید فراموش کرد با شلوغ کاری و بی نظمی کاری به نتیجه نمی رسد.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس با اشاره به تخصص‌گرایی در قوه مقننه، اظهار داشت: با اصلاحاتی که در آیین نامه داخلی مجلس در راستای تغییر امتیازدهی عضویت نمایندگان در کمیسیون ها رخ داده است، کمیسیون ها به صورت تخصصی شکل می گیرد و از فضای لابی گری فاصله گرفته می شود.

ویس کرمی در ادامه گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت با تاکید براینکه در مجلس نمایندگان باید تصمیمات کشوری بگیرند، اظهار داشت: بیکاری جوانان، اعتیاد، بی سرپرستی یا زنان سرپرست خانوار  و شرایط دانشجویان به نمایندگان ربط دارد و ما باید مسائل را عمیق و تخصصی مورد بررسی قرار دهیم تا مشکلات ریشه کن شود.

این نماینده مجلس گفت: نمایندگان نباید تصور کننده صرفا نماینده حوزه انتخابیه خود هستند بلکه باید نگاه جهانی، ملی، استانی و منطقه ای بر مسائل کشور حاکم باشد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet