ولادت حضرت امام رضا (ع)
1399/03/13 10:20:23
سرویس سیاسی
حسینی کیا:

حضور نفتکش های ایرانی در سواحل ونزوئلا بیانگر قدرت ایران اسلامی است

نماینده مردم سنقر در مجلس تاکید کرد: حضور نفتکش های ایرانی در سواحل ونزوئلا بیانگر قدرت ایران اسلامی است.
حضور نفتکش های ایرانی در سواحل ونزوئلا بیانگر قدرت ایران اسلامی است نماینده مردم سنقر در مجلس تاکید کرد: حضور نفتکش های ایرانی در سواحل ونزوئلا بیانگر قدرت ایران اسلامی است. https://cdn.icana.ir/d/019/201803105871984941.jpg حضور,نفتکش,های,ایرانی,در,سواحل,ونزوئلا,بیانگر,قدرت,ایران,اسلامی,است Icana

سیدجواد حسینی کیا در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به رفتارهای مداخله جویانه مقامات آمریکایی در خصوص حضور نفتکش های ایرانی در سواحل ونزوئلا گفت:  با گذشت 40 سال از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و شکست بلوک شرق وغرب در جنگ تحمیلی، مردم ایران به بالاترین قدرت وصلابت رسیده و یاوه گویی مقامات آمریکایی خللی در اراده ملت ایران وارد نخواهد کرد، بلکه آنها مصرانه در راستای اهداف انقلاب به جلو حرکت می کنند.

نماینده مردم سنقر و کلیایی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: 40 سال تحریم ملت ایران، تنها به ایالات متحده و کشورهای حامی استکبار جهانی لطمه وارد کرد، زیرا شعار ملت ایران، ایستادگی و مقاومت در مقابل زیاده خواهی ها و زورگویی هاست، ملت ایران نشان داد که زیر بار حرف های بی منطق و قلدرمآبانه نمی رود، بلکه با جان خود از دستاوردهای انقلاب حفاظت می کند.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم افزود: حضور ایران در تمامی عرصه های جهانی، باعث خشمگین شدن مقامات ایالات متحده و کشورهای حامی استکبار جهانی شده است؛ بنابراین آنها از تمام توان خود برای جلوگیری از نفوذ و پیشرفت ایران اسلامی جلوگیری کرده و با استفاده از ابزارهای غیرقانونی به دنبال صدمه وارد کردن به نظام جمهوری اسلامی است.

وی بیان کرد: حضور نفتکش های ایرانی در سواحل کشور ونزوئلا چنان ضربه ای بر هیمنه استکبار جهانی وارد کرده که مقامات آمریکایی را دچار استیصال کرده و از این قدرت و نفوذ جمهوری اسلامی دچار شگفتی شده اند. در حالیکه ایران اسلامی با عزت و قدرت از کیان خود حفاظت کرده و با رعایت اصول بین المللی فعالیت های تجاری واقتصادی خود را انجام می دهد.

نماینده مردم سنقر و کلیایی در مجلس  خاطرنشان کرد: وزارت امور خارجه وظیفه دارد که با استفاده از ظرفیت های دیپلماسی عمومی و بین المللی، پاسخ محکمی به یاوه سرایی های مقامات آمریکایی داده و در مجامع بین المللی از اقدامات سازنده ایران در جهت صلح جهانی دفاع کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet