هدر موبایل
1399/03/15 11:00:00
سرویس اقتصادی
داودی هشدار داد:

کاهش گوشت مرغ در بازار در صورت عدم تامین نهاده

نماینده مردم سراب در مجلس، گفت: دولت باید سریعا مشکل به وجود آمده در زمینه تامین نهاده مورد نیاز مرغداران را برطرف کند زیرا درغیر اینصورت در ماه‌های آینده با مشکل مواجه می‌شویم.
کاهش گوشت مرغ در بازار در صورت عدم تامین نهاده نماینده مردم سراب در مجلس، گفت: دولت باید سریعا مشکل به وجود آمده در زمینه تامین نهاده مورد نیاز مرغداران را برطرف کند زیرا درغیر اینصورت در ماه‌های آینده با مشکل مواجه می‌شویم. https://cdn.icana.ir/d/019/201910104717728670.jpg کاهش,گوشت,مرغ,در,بازار,در,صورت,عدم,تامین,نهاده Icana

یوسف داودی نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص چالش‌های پیش روی بخش کشاورزی، گفت: متاسفانه در حال حاضر بعد از گذشت سال‌ها شاهد کشتار دام‌ها به دلیل شیوع برخی بیماری‌ها از قبیل تب برفکی هستیم، باید توجه ویژه‌ای به کنترل بیماری دام ها داشته باشیم، چراکه به عنوان مثال ویروس کرونا از حیوان به انسان منتقل شده است.

سویه‌های بومی برای تولید واکسن مورد استفاده قرار بگیرد

داوودی با اشاره به اینکه موسسه رازی وابسته به وزارت جهاد کشاورزی باید از سویه‌های بومی برای تولید واکسن استفاده کند تا هر ساله شاهد شیوع بیماری‌هایی از قبیل تب برفکی نباشیم، ادامه داد: دام‌هایی که به تب برفکی دچار می‌شوند در صورت بهبودی مدت زمان زیادی لازم دارند تا به وضعیت گذشته خود بازگردند.

مرغداری

 

وی با بیان اینکه متاسفانه در حال حاضر قیمت نهاده مورد نیاز مرغداران افزایش بسیار زیادی داشته و تامین آن برای تولید کنندگان مرغ گوشتی با مشکل مواجه شده است، تصریح کرد: دولت باید سریعا مشکل به وجود آمده در زمینه تامین نهاده مورد نیاز مرغداران را برطرف کند زیرا در ماه‌های آینده با مشکل مواجه می‌شویم.

نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: در صورت عدم تامین نهاده مورد نیاز  برای پرورش مرغ گوشتی، در آینده با کاهش گوشت مرغ در بازار مواجه می‌شویم./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet