هدر موبایل
1399/03/12 12:52:38
سرویس حوزه ریاست
رییس پارلمان چین در پیام تبریک به دکتر قالیباف، رییس مجلس شورای اسلامی خواستار شد

گسترش ارتباط و همکاری مجالس ایران و چین

رئیس پارلمان چین در پیامی انتخاب دکتر قالیباف را  به ریاست مجلس شورای اسلامی را تبریک گفت.
گسترش ارتباط و همکاری مجالس ایران و چین رئیس پارلمان چین در پیامی انتخاب دکتر قالیباف را  به ریاست مجلس شورای اسلامی را تبریک گفت. https://cdn.icana.ir/d/019/202006108680540769.jpg گسترش,ارتباط,و,همکاری,مجالس,ایران,و,چین Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، لی جان شو رئیس پارلمان چین با صدور پیامی ضمن تبریک انتخاب دکتر محمدباقر قالیباف به ریاست مجلس شورای اسلامی،  خواستار  تقویت ارتباط و همکاری پارلمان چین و مجلس شورای اسلامی ایران شد و تصریح کرد: چین خواهان ترویج و توسعه مداوم روابط جامع و مشارکت  راهبردی با ایران است.

متن پیام رئیس پارلمان چین  به این شرح  است:

جناب آقای دکتر محمدباقر قالیباف
 رئیس محترم مجلس شورای اسلامی
جمهوری اسلامی ایران

خبر انتخاب جنابعالی به ریاست مجلس شورای اسلامی ایران مایه خرسندی گردید، بدین وسیله صمیمانه تبریک می‌گویم و بهترین آرزوها را برای جنابعالی دارم. در سال‌های اخیر، با مساعی مشترک دو طرف،  مناسبات چین و ایران به طور مداوم توسعه یافته است.

هر تحولاتی در صحنه بین المللی و منطقه ای صورت می گیرد، نگاه  و روابط چین و ایران همواره راهبردی و درازمدت است. اینجانب تمایل دارم با همکاری جنابعالی و تقویت ارتباط و همکاری کنگره ملی خلق چین و مجلس شورای اسلامی ایران، توسعه مداوم روابط  و مشارکت جامع راهبردی چین و ایران را ترویج نماییم.

سلامت و موفقیت جنابعالی را آرزومند و رونق و شکوفایی  ایران و سعادت مردم ایران را خواستارم.

لی جان شو
رئیس کمیته دائمی کنگره ملی خلق جمهوری خلق چین
پکن ۳۰ مه ۲۰۲۰/

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet