خبرگزاری خانه ملت

هدر موبایل
1399/03/12 14:34:12
سرویس سیاسی
عضو کمیسیون تدوین آیین‌نامه داخلی مجلس:

سابقه استخدامی و تحصیلی برای عضویت در کمیسیون ها تأثیرگذار است

یک عضو کمیسیون آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: سابقه استخدامی و سابقه تحصیلی به معنی آنکه نماینده متقاضی عضویت در یک کمیسیون به چه میزان پیش از نمایندگی در شغل مرتبط با کمیسیون مورد نظر فعالیت داشته برای ورود به کمیسیون تاثیرگذار است.
سابقه استخدامی و تحصیلی برای عضویت در کمیسیون ها تأثیرگذار است یک عضو کمیسیون آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: سابقه استخدامی و سابقه تحصیلی به معنی آنکه نماینده متقاضی عضویت در یک کمیسیون به چه میزان پیش از نمایندگی در شغل مرتبط با کمیسیون مورد نظر فعالیت داشته برای ورود به کمیسیون تاثیرگذار است. https://cdn.icana.ir/d/019/201902100636123990.jpg سابقه,استخدامی,و,تحصیلی,برای,عضویت,در,کمیسیون,ها,تأثیرگذار,است Icana

شهباز حسن پور بیگلری درباره اصلاح بندی از آئین نامه داخلی درباره ورود نمایندگان به کمیسیون های تخصصی، در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت گفت: آنچه که در مجلس گذشته انجام شد اقدامات و پیش‌بینی‌های خوبی بود و اصلاحات مثبتی در موضوع عضویت نمایندگان در کمیسیون ها صورت گرفت و در مجلس یازدهم نیز برخی ایرادات جزئی مرتفع شد.

وی افزود: تفاوت چندانی میان نحوه عضویت نمایندگان در کمیسیون ها بین مجلس یازدهم و مجلس دهم وجود ندارد و آنچه که مهم است سابقه تخصص  و نیاز مجلس و کشور به افراد در مسئولیت ها و کمیسیون هاست.

نماینده مردم سیرجان در مجلس شورای اسلامی افزود: برخی پیشنهادات مسائل نظیر موضوع رتبه‌بندی و مهم ذات مشابه مطرح شد اما به نظر نمی آید روال جدید و تغییر ویژه‌ای در روند عضویت نمایندگان در کمیسیون های تخصصی مجلس یازدهم شاهد باشیم و همانطور که پیش تر از کردن برخی اشکالات جزئی در آیین نامه قبلی در این زمینه اصلاح شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet