هدر موبایل
1399/03/12 14:52:40
سرویس سیاسی
حسینی:

مواضع قاطع و محکم ریاست مجلس، مواضع قریب به اتفاق نمایندگان بود

نماینده مردم اهواز با اشاره به مواضع ریاست مجلس درباره عدم مذاکره با آمریکا گفت: اکثر قریب به اتفاق نمایندگان مجلس با مواضع دکتر قالیباف هم نظر هستند.
مواضع قاطع و محکم ریاست مجلس، مواضع قریب به اتفاق نمایندگان بود نماینده مردم اهواز با اشاره به مواضع ریاست مجلس درباره عدم مذاکره با آمریکا گفت: اکثر قریب به اتفاق نمایندگان مجلس با مواضع دکتر قالیباف هم نظر هستند. https://cdn.icana.ir/d/019/202005101487164514.jpg مواضع,قاطع,و,محکم,ریاست,مجلس،,مواضع,قریب,به,اتفاق,نمایندگان,بود Icana

سید کریم حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به بخشی از سخنان نخستین نطق دکتر قالیباف، ریاست مجلس شورای اسلامی مبنی بر اینکه مجلس یازدهم بر سر آرمان‌های اصلی انقلاب، هیچ مسامحه‌ای را نمی‌پذیرد، اشاره کرد و گفت :‌اینکه ما بگوییم باب مذاکره بسته شود اینچنین نخواهد بود؛ چرا که باب مذاکره از سوی آمریکا و سلطه جهانی مسدود شده است.

 وی در ادامه افزود: باب مذاکره از زمانی بسته شده که آمریکا نسبت به جمهوری اسلامی ایران همچنان به دشمنی، تحریم‌های ظالمانه و فشارهای اقتصادی ادامه می‌دهد؛ در حقیقت باب مذاکره‌ای باز نبوده که در حال حاضر مجلس یا دولت بخواهند با عقب نشینی یا با اظهارات مواضع ضعیفی آن را باز کنند.

نماینده مردم اهواز، باوی و کارون با اشاره به اینکه بدعهدی‌های آمریکا و اروپایی‌ها مسبوق به سابقه بوده، اظهار کرد: تجربه این را ثابت کرده که هر کجا ما برای مذاکره با دشمنان کشورمان به ویژه آمریکا جلوتر رفتیم دشمنی خود را نسبت به ملت و دولت ایران اسلامی تشدید کردند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم در ادامه به عدم حسن نیت آمریکا و اروپایی‌ها نسبت به جمهوری اسلامی ایران اشاره و افزود: متاسفانه بر روی میزهای مذاکره‌ پرونده‌ای ملاحظه نکردیم که حل بشود؛ به هر حال دشمن، به دشمنی خود ادامه می‌دهد و ما باید محکم در برابر دشمنان از منافع ملی‌ ایستادگی کنیم و البته باید منافذ نفوذ را  هم در دستگاه‌های تصمیم گیر کشورمان بر روی دشمنان ببندیم.

حسینی در ادامه به مواضع ریاست مجلس در این باره اشاره و افزود: قطعا؛ مواضع قاطع و محکم ریاست مجلس مواضع قریب به اتفاق نمایندگان بوده است؛ چرا که ما در فرهنگ انقلابی و جهادی باید مواضع‌مان را نسبت به دشمنان و همچنین به آنهایی که سالهای متمادی ملت ایران را مورد  تحریم‌های ظالمانه‌ خود قرار دادند شفاف و صریح باشد./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet