هدر موبایل
1399/03/13 09:25:00
سرویس اقتصادی
حاجی‌دلیگانی مطرح کرد؛

ضرورت اصلاح قانون بودجه‌ریزی و برنامه‌نویسی در مجلس یازدهم

عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: یکی از اولویت‌های مهم کشور در بحث زیرساختی اصلاح قوانین بودجه‌ نویسی و برنامه‌ای کشور است که باید مورد توجه قرار بگیرد.
ضرورت اصلاح قانون بودجه‌ریزی و برنامه‌نویسی در مجلس یازدهم عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: یکی از اولویت‌های مهم کشور در بحث زیرساختی اصلاح قوانین بودجه‌ نویسی و برنامه‌ای کشور است که باید مورد توجه قرار بگیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/201605108884975202.jpg ضرورت,اصلاح,قانون,بودجه‌ریزی,و,برنامه‌نویسی,در,مجلس,یازدهم Icana

حسینعلی حاجی‌دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه یکی از اولویت‌های کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در این دور باید عملکرد شفاف باشد، گفت: عملکرد کمیسیون بودجه در این دوره باید ارتقا یابد.

وی ادامه داد: یکسری از قوانین اساسی و زیرساختی کشور مانند قانون بودجه‌ریزی و برنامه‌نویسی باید برای رفع بسیاری از مشکلات کشور اصلاح شود، قانون تدوین برنامه مربوط به سال حدود 1313 است. اکنون بسیاری از شرایط کشور در بحث اقتصادی کاملا متفاوت شده بنابراین باید اصلاح شوند.

عضو هیئت رئیسه مجلس تصریح کرد: قوانین مربوط به برنامه 5 ساله ششم توسعه می‌تواند نسبت به شرایط کنونی کشور بازبینی و اصلاح شود اما مشکل برنامه ششم در حقیقت عدم اجرای بسیاری از مواد آن است حتی دولت با وجود گذشت حدود 4 سال از تصویب این برنامه هنوز آیین‌نامه‌های برخی از مواد آن را ننوشته است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet