هدر موبایل
1399/03/15 19:58:00
سرویس استان ها
منتظری:

جزیره آشوراده می تواند قطب گردشگری شمال کشور شود

عضومجمع نمایندگان استان گلستان در مجلس گفت: جزیره آشوراده می تواند قطب گردشگری شمال کشور شود.
جزیره آشوراده می تواند قطب گردشگری شمال کشور شود عضومجمع نمایندگان استان گلستان در مجلس گفت: جزیره آشوراده می تواند قطب گردشگری شمال کشور شود. https://cdn.icana.ir/d/019/202005108351821484.jpg جزیره,آشوراده,می,تواند,قطب,گردشگری,شمال,کشور,شود Icana

غلامرضا منتظری  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به ظرفیت های استان گلستان برای کسب درآمد و ثروت گفت: یکی از مهم ترین ظرفیت های استان گلستان، حوزه گردشگری است که می توان با استفاده بهینه از این ظرفیت، درآمد بسیاری را نصیب استان کرده و ثروت را وارد این استان کرد.

نماینده مردم گرگان وآق قلا در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: جزیره آشوراده که در استان گلستان قرار دارد، می تواند به عنوان قطب گردشگری استان گلستان و کشور تبدیل شده و بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی را جذب کند، اما متاسفانه دولت نگاه ویژه ای به این منطقه بکر ندارد و این سرمایه عظیم برای کسب درآمد و ثروت را رها کرده است.

وی افزود: جزیره آشوراده در شمال کشور همچون جزیره کیش در جنوب کشور دارای ظرفیت های بکر بوده ومتاسفانه دولت ها بدون در نظر گرفتن ظرفیت ها و موقعیتی که این جزیره دارد، از کنار آن رد شده؛ درحالیکه وسعت آن نسبت به جزیره های جنوبی کشور بزرگ تر و دارای آب و هوای بسیار مطبوع و مناسب است.

این نماینده مردم در دوره یازدهم بیان کرد: با توجه به اینکه بیکاری در در بسیاری از نقاط کشور وجود دارد و استان گلستان از این قاعده مستثنا نیست، با توسعه گردشگری و توجه ویژه به این امر می توان معضل بیکاری را حل کرده و اشتغال را در این استان رونق داد.

عضو مجمع نمایندگان استان گلستان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: آنچه از دولت محترم و وزارت میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری انتظار می رود، رسیدگی جدی به ظرفیت های گردشگری استان گلستان به ویژه نگاه ویژه به جزیره آشوراده است؛ بنابراین می توان با تصمیمات صحیح واقدامات لازم، مشکلات را حل کرده و باعث رونق اقتصادی و گردشگری استان گلستان شد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet