هدر موبایل
1399/03/12 15:47:10
سرویس اقتصادی
رحیمی:

با تدبیر در پیش فروش خودرو، آرامش به بازار خودرو بازمی گردد

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس یازدهم می گوید پس از عرضه خودروهای پیش فروش شده، احتمال کاهش قیمت چارچرخ ها وجود دارد و آرامش به بازار بازمی گردد.
با تدبیر در پیش فروش خودرو، آرامش به بازار خودرو بازمی گردد نماینده مردم سقز و بانه در مجلس یازدهم می گوید پس از عرضه خودروهای پیش فروش شده، احتمال کاهش قیمت چارچرخ ها وجود دارد و آرامش به بازار بازمی گردد. https://cdn.icana.ir/d/019/202005108244016087.jpg با,تدبیر,در,پیش,فروش,خودرو،,آرامش,به,بازار,خودرو,بازمی,گردد Icana

بهزاد رحیمی نماینده مردم سقز و بانه در مجلس یازدهم در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره وضعیت بازار خودرو، گفت: ایرادات موجود در سیستم توزیع موجب شده، خودرو به دست مصرف کننده اصلی نرسد و سوداگران میدان را به دست گرفته و با خرید خودرو از کارخانه، قیمت های را در بازار تعیین کنند.

خودرو باید به دست مصرف کننده اصلی برسد

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی افزود: با آغاز طرح‌های پیش فروش و فروش فوری خودروسازان قیمت ها در بازار نزولی شد، فروش فوری 25 هزار دستگاه خودرو توسط ایران خودرو و سایپا نیز گواه این ادعا است.

وی اظهار کرد: مادامی‌که مردم خودروی موردنیاز خود را از شرکت های خودروساز تحویل نگیرند، نمی توان به ساماندهی بازار امید بست زیرا سوداگران و واسطه‌ها با راهکارهای مختلف به گرانی چارچرخ ها دامن می زنند.

بازار خودرو در رکود به سر می برد

رحیمی با بیان اینکه همه مردم برای خرید خودرو در انتظار عرضه از مبادی رسمی هستند، اضافه کرد: در حال حاضر بازار خودرو در رکود به سر می برد زیرا مردم تمایلی برای خرید پراید 80 میلیون تومانی ندارند از سوی دیگر برخی فروشندگان به دنبال تثبیت قیمتی هستند.

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: پس از عرضه خودروهای پیش فروش شده احتمال کاهش قیمت چارچرخ ها وجود دارد و آرامش به بازار بازمی گردد زیرا بیشتر نابسامانی ها ناشی از انتشار خبرهایی مبنی بر توقف تولید و نبود عرضه خودرو به بازار است./

پایان پیام

کلید واژه‌ها

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet